9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Український холдинг DEZEGA почав виробництво шахтних саморятівників в Туреччині

В Ізмірі (Туреччина) почав роботу завод українського виробника засобів захисту дихання (саморятівників) – холдингу DEZEGA

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua

Виробник засобів індивідуального захисту органів дихання DEZEGA (Київ) почав випуск своєї продукції на новому підприємстві Dezega Sp Güvenlik Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. в м Ізмір (Туреччина). З цієї виробничої площадки вже почалися поставки ізолюючих саморятівників на українські шахти.

“Шахтні ізолюючі саморятівники ШСС-1П KS будуть використовуватися шахтарями ТОВ “ДТЕК Енерго” і ВАТ “Шахтоуправління Покровське”, – йдеться в повідомленні компанії.

Відвантаження першої партії відбулася в кінці квітня 2017 року. Раніше компанія поставляла такі вироби зі свого заводу, який розташований в Донецьку . За даними Delo.UA, компанія в даний час втратила контроль над цим підприємством.

У повідомленні наголошується, що новий саморятівник ШСС-1П KS є глибокою модернізацією добре зарекомендував себе ШСС-1П і сертифікований вже відповідно до гармонізованим європейським стандартом ДСТУ EN13794: 2005 (Постанова КМУ № 761 від 27.08.2008 р про затвердження ТР ЗІЗ), який є обов’язковим в Україні.

“Рішення про створення нового виробництва за кордоном було прийнято ще три роки тому. Викликано воно стратегією розвитку холдингу і нашої активної експансією на міжнародні ринки. Туреччину вибрали через зручну логістики, близькості до ряду наших традиційних ринків і зацікавленості влади країни. Завдяки наявності декількох виробничих потужностей в портфелі активів DEZEGA холдинг завжди виконує свої зобов’язання перед клієнтами і партнерами, незалежно від обставин. На сьогоднішній день ми маємо достатню кількість технічного ких ресурсів і виробничих потужностей, здатних забезпечити виготовлення та своєчасні поставки продукції, що вимагається нашим клієнтам”, – цитується в повідомленні Антон Сакович, голова ради директорів холдингу DEZEGA.


DEZEGA – міжнародний холдинг, який акумулює понад 50-річний досвід кількох підприємств з розробки та виробництва гірничорятувального обладнання. Компанія має офіційні представництва в п’яти регіонах світу. Апарати DEZEGA використовуються більш ніж в 40 країнах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають