Зараз на етапі підписання – договору на франчайзинг в Білорусі і Казахстані. Обговорюється відкриття близько 10 ресторанів в Казахстані і 20 в Білорусі. В разі успішного підписання договорів, відкриття відбуватимуться вже в цьому році, – повідомив О.Попов.

За його словами, Казахстан і Білорусь стануть для компанії першим досвідом міжнародного управління та контролю.

Якщо все піде добре, не виключаємо можливості розвитку і на інших ринках, – уточнив генеральний директор мережі “Крила”.

За його словами, компанія провела експрес-аналіз найбільш привабливих регіонів для свого розвитку і планує там в перспективі відкриття ресторанів.

Ми виявили, що найбільш привабливими для нас є країни Сходу. Наприклад, Іран, Ірак, Китай, весь східний регіон. Ми готуємося до цих процесів. Але і Європа є досить цікавим ринком для нас, – зазначив О.Попов.


Мережа “Крила” створена в 2011 році українським бізнесменом Юрієм Косюк, який є засновником і мажоритарним акціонером агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт” (МХП).

У 2015 році компанія почала розвиток як франчайзингова мережа. Протягом 2016 року порушено близько 30 франчайзингових ресторанів.

Згідно з даними веб-сайту мережі “Крила”, станом на 8 червня 2017 року неї входить 42 закладів в різних містах України.

“Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

Чистий прибуток МХП в 2016 році склала $ 69 млн проти чистого збитку в $ 113 млн в 2015 році. Виручка зросла на 7% – до $ 1,135 млрд.