9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Український брендовий одяг та взуття виходить на світовий ринок

Щонайменше третина обсягів виробництва легкої промисловості спрямована на сектор виробництва обмундирування, форменного, професійного, спеціального одягу і взуття, засобів захисту та текстильних матеріалів промислового призначення.

Про це йшлося на науково-практичній конференції «Інноваційні технології у виробництві: військове обмундирування, спецодяг, засоби захисту», що пройшла в ТПП України. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Торгово-промислової палати України.

Захід  вкотре засвідчив суспільству особливу роль та важливість галузі легкої промисловості для економіки країни, що виробляє не лише товари народного споживання, але й наукоємну високотехнологічну продукцію. Адже галузеві товари і текстильні матеріали військового або спеціального призначення є найбільш прогресивними і новаторськими, можуть мати широкий спектр застосування у народному господарстві.

Мета заходу – ознайомлення замовників речового майна та одягу спецпризначення про впровадження нових технологій і потенційні можливості вітчизняних виробників для поглиблення взаємовигідної співпраці, обмін міжнародним досвідом, науковими розробками та результатами їх впроваджень.

У рамках Конференції також відбулась експозиція нових видів текстильних матеріалів, одягу, взуття та інших виробів спеціального призначення та презентація підприємствами новітніх розробок, впроваджених технологій для потенційних замовників.

«Вітчизняна легка промисловість останні два роки нарощує промислове виробництво та експортний потенціал. Одяг і взуття «made in Ukraine», виготовлені на замовлення та експорт, якісно зарекомендували себе на міжнародних ринках. Сьогодні на галузь покладено завдання із забезпечення обороноздатності держави у сфері виготовлення якісного речового майна для збройних сил України. Створення сприятливих умов для ведення бізнесу, здійснення заходів із популяризації товарів на внутрішньому ринку та просування вітчизняної продукції на зовнішні ринки, надання професійної допомоги у набутті нових компетенцій, знань особливостей і галузевих новацій, налагодження партнерських зв’язків з владними структурами – безумовно має важливе значення для підвищення ефективності роботи підприємств і розвитку галузі. Вимоги часу та міжнародний досвід засвідчують успішність активної діяльності громадських бізнес-об’єднань та підприємств у реалізації зазначених завдань», – сказав перший віце-президент ТПП України Михайло Непран відкриваючи захід.

Галузеві капінвестиції у 2016 році зросли майже вдвічі, введено в експлуатацію понад 100 тисяч одиниць нового виробничого обладнання, у 5 разів збільшилось впровадження потужностей для переробки текстильних матеріалів, у 2 рази — обладнання для волого-теплової обробки і оздоблювальних процесів, ткацького, шкіряного, взуттєвого та швейного виробництв.

Останні новини:

Зараз читають