9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Липня, 2021

Український брендовий одяг та взуття виходить на світовий ринок

 • Щонайменше третина обсягів виробництва легкої промисловості спрямована на сектор виробництва обмундирування, форменного, професійного, спеціального одягу і взуття, засобів захисту та текстильних матеріалів промислового призначення.

  Про це йшлося на науково-практичній конференції «Інноваційні технології у виробництві: військове обмундирування, спецодяг, засоби захисту», що пройшла в ТПП України. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Торгово-промислової палати України.

  Захід  вкотре засвідчив суспільству особливу роль та важливість галузі легкої промисловості для економіки країни, що виробляє не лише товари народного споживання, але й наукоємну високотехнологічну продукцію. Адже галузеві товари і текстильні матеріали військового або спеціального призначення є найбільш прогресивними і новаторськими, можуть мати широкий спектр застосування у народному господарстві.

  Мета заходу – ознайомлення замовників речового майна та одягу спецпризначення про впровадження нових технологій і потенційні можливості вітчизняних виробників для поглиблення взаємовигідної співпраці, обмін міжнародним досвідом, науковими розробками та результатами їх впроваджень.

  У рамках Конференції також відбулась експозиція нових видів текстильних матеріалів, одягу, взуття та інших виробів спеціального призначення та презентація підприємствами новітніх розробок, впроваджених технологій для потенційних замовників.

  «Вітчизняна легка промисловість останні два роки нарощує промислове виробництво та експортний потенціал. Одяг і взуття «made in Ukraine», виготовлені на замовлення та експорт, якісно зарекомендували себе на міжнародних ринках. Сьогодні на галузь покладено завдання із забезпечення обороноздатності держави у сфері виготовлення якісного речового майна для збройних сил України. Створення сприятливих умов для ведення бізнесу, здійснення заходів із популяризації товарів на внутрішньому ринку та просування вітчизняної продукції на зовнішні ринки, надання професійної допомоги у набутті нових компетенцій, знань особливостей і галузевих новацій, налагодження партнерських зв’язків з владними структурами – безумовно має важливе значення для підвищення ефективності роботи підприємств і розвитку галузі. Вимоги часу та міжнародний досвід засвідчують успішність активної діяльності громадських бізнес-об’єднань та підприємств у реалізації зазначених завдань», – сказав перший віце-президент ТПП України Михайло Непран відкриваючи захід.

  Галузеві капінвестиції у 2016 році зросли майже вдвічі, введено в експлуатацію понад 100 тисяч одиниць нового виробничого обладнання, у 5 разів збільшилось впровадження потужностей для переробки текстильних матеріалів, у 2 рази — обладнання для волого-теплової обробки і оздоблювальних процесів, ткацького, шкіряного, взуттєвого та швейного виробництв.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.Передає Національний Промисловий...

  Херсонське підприємство відремонтувало чотири понтони для Ізмаїльського морвокзалу

  На Ізмаїльському морському вокзалі на штатні місця встановлені чергові два з чотирьох відремонтованих понтони.Про це поінформували в Адміністрації...

  Служба безпеки України закуповує багатоканальні радіоприймальні пристрої

  ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки» перемогло у тендері Служби безпеки України на постачання багатоканальних радіоприймальних пристроїв КХ-діапазону.

  КВБЗ за перше півріччя виготовив 368 вантажних вагонів

  Крюківський вагонобудівний завод у січні-червні 2021 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, зменшив виробництво вантажних вагонів на 61%, або на...

  Чеська САУ DANA M2 пройшла всі випробування в Україні

  Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152-мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових, включно з вогневими.

  Зараз читають

  Україна та КНР підписали угоду про співробітництво у будівництві інфраструктури

  Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр комерції КНР Ван Веньтао підписали міжурядову угоду, яка передбачає розширення...

  Чеська САУ DANA M2 пройшла всі випробування в Україні

  Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152-мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових,...

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі.Про це...