9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Українські компанії домовляються з латвійським підприємством про оренду локомотивів для розвитку приватних залізничних перевезень

Даугавпілський локомотиворемонтний завод (ДЛРЗ) веде переговори з низкою українських компаній про оренду локомотивів під пілотний проєкт “Укрзалізниці” з приватною тягою.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми з очікуваннями стежимо за реалізацією “пілота” і покладаємо великі надії на приватну тягу в Україні. У нашій групі є власний парк магістральних і маневрових тепловозів на будь-який смак, і ми з радістю розширимо географію надання послуги оренди рухомого складу за рахунок українського ринку”, – зазначив член правління ДЛРЗ Владислав Павлович.

Павлович заявив, що ДЛРЗ веде переговори з декількома компаніями про оренду 2ТЕ10, 2ТЕ116, 2М62 та маневрових ТЕМ2 і ЧМЕ3.

“Вважаю, що ми можемо задовольнити потреби українських компаній в якісній тязі, але зараз всі гравці ринку перебувають в вичікувальній позиції щодо подальшого розвитку пілотного проєкту”, – підкреслив він.

blank
Даугавпілський локомотиворемонтний завод (ДЛРЗ)

“Тим не менш, ми вже зараз розвиваємо цей напрямок в Україні, і я не стану приховувати, що “пілот” – це відмінна можливість для нас закріпитися на ринку, а для наших українських партнерів – отримати сервіс, перевірений роками”, – додав Павлович.

Крім того, Даугавпілський локомотиворемонтний завод, у зв’язку з планами УЗ у 2021 році УЗ інвестувати 4 млрд грн в капремонти тягового рухомого складу, веде переговори з колегами з “Укрзалізниці”.

За словами члена правління ДЛРЗ, виробничі можливості заводу дозволяють реалізувати програму ремонту 100-150 секцій для УЗ, а також лінійного обладнання та окремих вузлів, виконання модернізацій маневрових і магістральних тепловозів будь-якого обсягу та складності.

“ДЛРЗ за кілька років в змозі повністю задовольнити потреби УЗ в капітально-відновлювальних ремонтах магістральних тепловозів 2ТЕ116 і ТЕП70”, – підсумував Павлович.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Міністерство інфраструктури України готове продовжувати пілотний проєкт з допуску приватних локомотивів до залізничних перевезень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають