9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Українська компанія зацікавилася купівлею метзаводу в Кураховому

Найбільша брухтозаготівельна компанія України “Укрмет” веде переговори про купівлю електрометалургійного заводу “Електросталь”, який розташований у місті Курахове Донецької області.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії “Укрмет”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Разом з тим компанія спростовує поширену в ЗМІ інформацію про угоду, що нібито вже відбулася. Наразі сторони продовжують переговори про передачу заводу в управління компанії “Укрмет” з можливістю подальшого викупу.

Найближчими місяцями буде виконано ревізію обладнання та набрано персонал. Конкретні терміни запуску заводу співрозмовник видання GMK Center не прогнозував.

Зазначимо, за наявною інформацією, весь 2021 «Електросталь» простоювала. Офіційна причина простою – зростання цін на брухт чорних металів. Це зробило невигідним виробництво металопродукції. Втім, це є однією з багатьох і не основною причиною, тому що протягом 2021 року вартість брухту і сталі сильно змінювалася, а завод все одно не відновлював роботу.

У 2020 році завод випустив близько 84 тис. тонн квадратної заготовки, які у повному обсязі пішли на експорт. За підсумками 2019 року, підприємство скоротило виробництво у 3,5 раза у порівнянні з 2018 роком – до 83,3 тис. тонн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають