9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Українська компанія побудувала мости в Туркменістані довжиною 1750 метрів (фото)

Протяжність автомобільного моста становить 1600 метрів, не менш вражаючим є залізничний міст довжиною 1750 метрів

Днями відбулося урочисте відкриття залізничного і автодорожнього мостів між містами Туркменабат і Фарап через річку Амудар’я в Туркменістані, побудованих української фінансово-промисловою групою «Альтком». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Як повідомила прес-служба компанії, в церемонії взяли участь Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов і Президент Узбекистану Шавкат Мірзіёев.

Протяжність автомобільного моста 1600 метрів, не менше вражаючим є залізничний міст довжиною 1750 метрів. Обидві споруди відповідають найвищим міжнародним стандартам. Вони виконані з сучасних матеріалів, оснащені всім необхідним для експлуатаційної безпеки. Я висловлюю вдячність керівництву і співробітникам української компанії «Альтком», всім, хто трудився на спорудженні цих унікальних об’єктів, – сказав Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов.

Він наголосив на великому значенні, яке мають ці об’єкти не тільки для країни, а й для всієї Центральної Азії.

За його словами, введення в експлуатацію цих мостів буде сприяти підвищенню ділової активності, притоку інвестицій і створення нових робочих місць в регіоні, а також матиме позитивний вплив на розвиток зовнішньополітичних зв’язків.

Президент Узбекистану зазначив, що мости Туркменабат-Фарап – будуть служити мостами дружби між народами двох країн.

Введення в експлуатацію унікального за своїми інженерним якостям і транспортно-комунікаційному, геостратегічному значенням моста Туркменабат-Фарап є важливою віхою в житті не тільки наших народів, а й всієї Центральної Азії, – сказав президент Узбекистану.

Останні новини:

Зараз читають