9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Українська команда вивела на Kickstarter конструктор в стилі старих 8-бітних ігор

blankУкраїнська команда на днях вивела на краудфандінговую платформу Kickstarter конструктор Pixio в стилі «піксель-арт» (зображень, намальованих пікселями, стилізованих під старі ігри на 8-бітних приставках).

Кампанія почалася 29 березня, за кілька днів проекту вдалося зібрати більше половини необхідних $ 75 000. Зараз на рахунку у проекту вже більше $ 52 000, а до кінця кампанії залишилося ще 37 днів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.UA.

Pixio – це конструктор, де елементами служать різнокольорові пластикові кубики з шістьма ніодімовий магнітами, кожен кубик розміром 8x8x8 мм і вагою близько 1 м Полярність магнітів підібрана так, що кубики можуть з’єднуватися один з одним в будь-яких комбінаціях.

Щоб створювати тривимірні зображення в стилі «піксель-арт», кожен кубик можна використовувати як один піксель. До конструктору додаються і інструкції про те, як збирати деякі базові фігурки – наприклад, водопровідника Маріо з популярної гри. Виробник описує конструктор як «Minecraft в реальному житті». Коштувати такі конструктори будуть від $ 19 за набір з 50 кубиків до $ 550 за набір з 3200 кубиків. У рітейлі ціни можуть бути дорожче на 20-30%.

blankУ компанії три засновника: Олег Березовський, Іван Халус і Алекс Герасимов. Ідею конструктора розвивають з літа 2016 року, зараз в команді проекту 12 осіб. «Так склалося, що Іван дуже любить конструктори, а я люблю шарм ретро-ігор і пиксельного арту», ​​- розповідає один з співзасновників, Алекс Герасимов, про зародження ідеї проекту.

Гроші, які вдасться зібрати на Kickstarter, планують витратити на виробництво конструктора. Зараз у команди готовий прототип, його кубики надруковані на 3D-принтері. «Продумано і прораховано виробництво від матеріалів до фінальної логістики. Все чого нам не вистачало – це бюджет на масове виробництво. Спасибі Kickstarter, тепер він з’являється », – розповідає Герасимов.

Перші доставки Бекер команда обіцяє проводити в кінці літа або восени, тоді ж набори конструктора збираються виставити на продаж в інтернет-магазинах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають