9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Українська авіакомпанія SkyUp отримала довзіл на польоти у США

Влада США дозволила українській авіакомпанії SkyUp виконувати польоти з третіх країн до міст США.

Про це сайту avianews.com повідомили у пресслужбі авіаперевізника, передає Промисловий Портал.

Для цього SkyUp отримав сертифікат іноземного авіаперевізника FAR129 та необхідні дозволи від Мінтрансу США, Адміністрації транспортної безпеки США та Федеральної авіаційної адміністрації США.

Тепер SkyUp може укладати договори з американськими авіакомпаніями чи авіакомпаніями третіх країн для перевезення пасажирів та літати до США на чотирьох літаках зі свого флоту. До списку повітряних суден, схвалених владою США, увійшли чотири Boeing 737-800 з реєстраціями UR-SQB, UR-SQC, UR-SQF та UR-SQP.

«Ведемо переговори з авіакомпаніями [про передачу в оренду наших літаків], проте поки що говорити про конкретні контракти ще зарано», — повідомили у пресслужбі SkyUp.

Потенційно American Airlines може орендувати літаки SkyUp для виконання рейсів з Х’юстона на мексиканський курорт Канкун або з Лос-Анджелеса до Мехіко.

У SkyUp уточнили, що сертифікат FAR129 дозволяє їм літати лише на міжнародних рейсах із США, але не дозволяє внутрішні рейси до США.

Наразі українська авіакомпанія працює над отриманням аналогічного сертифікату в Канаді, що дозволить їй працювати у цій країні. Завершити процедуру SkyUp розраховує найближчим часом.

Польоти SkyUp до 24 лютого 2022 року

До російського вторгнення в Україну SkyUp здійснювала внутрішні рейси по Україні, міжнародні регулярні та чартерні рейси з України.

Після 24 лютого 2022 року SkyUp повністю переформатувала свою діяльність і почала здавати свої літаки іноземним авіакомпаніям у мокрий лізинг – тимчасову оренду разом з екіпажами.

У 2023 році SkyUp запустила власну дочірню авіакомпанію в ЄС – SkyUp MT, яка зареєстрована на Мальті та може здійснювати рейси всередині ЄС без обмежень.

Останні новини:

Зараз читають