9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Україна зацікавлена у розширенні присутності азербайджанських дорожніх компаній в Україні

Україна зацікавлена у розширенні присутності азербайджанських дорожніх компаній в Україні.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Шахіном Мустафаєвим, яка відбулась 14 березня 2017 року в Києві. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Міністерства інфраструктури України.

З українського боку в заході також взяли участь керівник Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Славомір Новак, керівник ДП «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вецкаганс, член правління ПАТ «Укрзалізниця» Марк Залєсний.

Сторони обговорили актуальне коло питань двосторонньої співпраці, зокрема, в залізничній, автодорожній та портовій сферах. Міністр інфраструктури наголосив, що Україна зацікавлена у розширенні присутності азербайджанських дорожніх компаній в Україні:

Ми вже маємо приклади успішної роботи азербайджанських дорожніх компаній в Україні, і я переконаний, що цього року компанії з Азербайджану можуть брати участь у реалізації пректів, які будуть здійснюватись за кошти міжнародних фінансових організацій, а в майбутньому – і в реалізації проектів, які фінансуватимуться з бюджету.

Міністр інфраструктури України подякував азербайджанській стороні за конструктивний діалог щодо розвитку транзиту, а також наголосив, що розвиток транзиту територією України по напрямку Європа-Азія є пріоритетом:

На цьому напрямку Азербайджан є ключовим ланцюгом, і ми повинні таким чином налагодити нашу спільну роботу, щоб маршрут був зручним, надійним та конкурентним по вартості перевезень.

Також Володимир Омелян закликав азербайджанську сторону взяти участь у розвитку портової інфраструктури в Україні.

Останні новини:

Зараз читають