9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Україна відкрила торговий дім в Африці

Проект українського Торгового дому в Африці Global Ukrainian Distribution, Investment & Trading (G.U.D.I.T.) офіційно запущений.

Про це повідомив засновник Global Ukrainian Distribution, Investment and Trading Артем Гудков на своїй сторінці в Facebook, передає AgroPortal.

Після тривалого вивчення регіону наш вибір зупинився на Об’єднаній Республіці Танзанія. Саме ця країна в її нинішньому економічному стані, з урахуванням всіх внутрішньодержавних перетворень, є однією з найбільш комфортних країн для реалізації механізму роботи торгового дому, – зазначив він.

За словами Гудкова, метою проекту є надання можливості українському малому і середньому бізнесу вийти і закріпитися на ринках країн субсахарської Африки.

Ми хочемо побудувати гармонійний симбіоз українського і африканського бізнесів. Торгівля – це стартовий етап, необхідний для подолання стереотипів українських підприємців щодо роботи в Африці. Ми орієнтуємося в більшій мірі на переробку, виробництво, будівництво, великі інфраструктурні та енергетичні проекти, – сказав він.

Відзначається, що G.U.D.I.T. – платформа, яка дозволить українським приватним і державним компаніям презентувати свої товари і послуги для африканців, і, в свою чергу, африканського бізнесу презентувати свої інвестиційні та торговельні можливості.

Попереду величезна кількість роботи: отримання дозвільних та імпортних документів, проведення сертифікації продукції та інші технічні нюанси. Найближчим часом ми постараємося більш детально розповісти про можливості проекту. Але вже зараз на сайті є форма учасника проекту, заявку в якій може залишити будь-яка українська компанія. Наперед просимо набратися терпіння. Ми зв’яжемося з кожною компанією, яка заповнила форму, – підсумував Гудков.

Останні новини:

Зараз читають