9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Україна та В’єтнам активізовують двостороннє торговельно-економічне співробітництво

У рамках офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Соціалістичної Республіки В’єтнам 4-6 вересня 2017 р. було проведено низку зустрічей з керівництвом СРВ і досягнуто домовленості суттєво зміцнити традиційно дружні відносини між двома країнами і вивести їх на якісно новий рівень.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу МЗС України.

Під час зустрічі з Прем’єр-міністром В’єтнаму Нгуєн Суан Фуком сторони погодилися, що розвиток взаємовигідного двостороннього співробітництва України та В’єтнаму на всіх рівнях відповідає фундаментальним національним інтересам обох держав.

Павло Клімкін та Віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ Соціалістичної Республіки В’єтнам Фам Бінь Мінь обговорили широке коло питань міжнародного порядку денного. Керівники зовнішньополітичних відомств двох країн висловилися за активізацію політичної взаємодії на експертному, високому та найвищому рівнях і підписали ряд двосторонніх документів.

Під час зустрічі Павла Клімкіна з Міністром промисловості і торгівлі В’єтнаму Чан Туан Анєм було відзначено необхідність напрацювання і задіяння практичних механізмів суттєвого зміцнення економічної складової двосторонніх відносин, зокрема, в рамках 14-го засідання Міжурядової українсько-в’єтнамської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, проведення якого заплановано на початок жовтня в м.Київ.

Останні новини:

Зараз читають