9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 16 Січня, 2022

Україна розширює експорт своєї продукції до Іраку

Новий діловий рік у ТПП України розпочався українсько-іракським бізнес-форумом. У рамках заходу Україну відвідала численна делегація підприємців-трейдерів із Багдаду й інших регіонів Іраку.

За його результатами задля перспектив розвитку бізнесу в Україні й Іраку укладено низку взаємовигідних торговельних контрактів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ТПП України.

Показником успішності таких зустрічей завжди є підписані контракти. Наразі існує великий потенціал українсько-іракського співробітництва в різних галузях. Обом країнам є що запропонувати одна одній,  – сказав перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

Захід відбувся за підтримки представника ТПП України в Іраку Олексія Солоненка.

У форумі взяли участь представники іракських компаній, які готові закуповувати в Україні продукти харчування (кондитерські вироби, халяльну яловичину та м’ясо птиці, дієтичні продукти), сільськогосподарську, косметичну та парфумерну продукцію, медикаменти та медичне обладнання, будівельні матеріали, деревину та двері, мінеральні добрива, чорні метали, електроніку, жіночий одяг і спортивні товари, автомобільні масла та запчастини.

B2B-перемовини показали, що Україна має багато цікавих пропозицій для іракських бізнесменів. Розширення партнерських відносин із Іраком – чудова можливість диверсифікації ринків збуту для України,  – сказав заступник директора дирекції міжнародного співробітництва ТПП України Геннадій Болдир.

На сьогодні в українському експорті до Іраку три основні товарні позиції – металопродукція, масличні культури та продукція м’ясопереробної промисловості.

Впевнений, ми йдемо у вірному напрямку і невдовзі Ірак та Україна розширять експорт продукції та збільшать товарообіг, – сказав голова іракської делегації Соран Хамад Рашид.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають