9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Україна наростила доходи від радіочастот

blankПлан по “заробітку” перевиконали завдяки активному використанню 3G-зв’язку.

Український державний центр радіочастот перевиконав план надходження доходів у першому кварталі 2017 року майже на 20%. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Сегодня“.

На зростання доходів, за даними підприємства, вплинуло продовження активного розвитку мережі 3G мобільними операторами. Як результат – збільшилася проведення радіочастотного моніторингу радіоелектронних засобів (РЕЗ) цифрового стільникового радіозв’язку стандарту IMT-2000.

Так, в першому кварталі оператори подали 1 525 заявок. Приріст доходів від здійснення моніторингу мереж електрозв’язку становить 17%.

Поліпшенню фінансових показників підприємства сприяли також роботи з оцінки якості РЕЗ та випробування різного устаткування радіозв’язку.

Нагадаємо, раніше Україна зробила ще один крок до впровадження 4g-зв’язку – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) прийняла за основу зміни до постанови Кабінету Міністрів щодо розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України в діапазоні 1800 МГц і схвалила пропозиції про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають