9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Україна і Білорусь за 2 роки можуть збільшити товарообіг до майже $8 млрд

Заступник прем’єр-міністра Білорусі Володимир Семашко вважає, що Україна і Білорусь за два роки мають можливість збільшити товарообіг до майже $8 млрд.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Минулий рік був вдалим у нас … Товарообіг між Україною і Білоруссю зріс на 10,5% за нашою статистикою і на 10,8% – по вашій статистиці … Це не дивлячись на те, що минулий рік був роком рецесії, – сказав він після засідання міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва в Києві у вівторок.

При цьому заступник прем’єра зазначив, що за перші 5 місяців 2017 року зростання товарообігу між країнами склав 26,7%.

Потенціал України та Білорусі дозволяє нам сподіватися в найближчі, думаю, років зо два вийти на той рекордний товарообіг, який був у 2012 році, коли взаємний товарообіг становив $ 7,9 млрд, і сьогодні все є передумови – і зовнішні, і внутрішні – щоб це зробити, – сказав Семашко.

Він додав, що Білорусь зацікавлена ​​в поставках сільськогосподарської техніки в Україні і розуміє необхідність виконання вимог Києва про рівень локалізації її виробництва.

За словами віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, зараз взаємний товарообіг між країнами становить $ 4,5 млрд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають