9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Україна, Грузія і Азербайджан уклали меморандум про створення спільного підприємства для оперування поромами

“Укрзалізниця”, Грузинська і Азербайджанська залізниця уклали меморандум про створення спільного підприємства для оперування поромами УЗ.

Церемонія підписання відбулася в рамках проходить в Одесі II міжнародної транспортної конференції “Інтегровані транспортні коридори Європа-Азія”. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Створення СП є лише одним з пунктів меморандуму, в цілому він спрямований на співпрацю щодо спільної експлуатації постійного залізнично-поромного сполучення для розвитку вантажоперевезень по маршруту ЄС – Україна – Чорне море – Грузія – Азербайджан – Каспійське море – Азія. Його підписали керівники компаній, а саме в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов, голова правління Азербайджанської ж/д Джавід Гурбанов і гендиректор – голова Ради директорів Грузинської ж/д Мамука Бахтадзе.

Партнерство з нашими колегами з Грузії відкриває нові перспективи щодо реалізації цього проекту. Для забезпечення конкурентних перевезень необхідно створити не тільки сучасну систему залізничних вантажних перевезень, а й організувати комплексну роботу з використанням поромних переправ і налагодити тісну співпрацю між залізницями. Саме цьому сприятиме створення СП для оперування поромами, – зазначив Крацов.

В УЗ відзначають, що сторони вживатимуть заходів для створення спільного підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають