9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Україна долучається до європейської програми підтримки малого бізнесу

blank
COSME

Уряд схвалив законопроект про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про участь України в програмі “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.

Відповідне рішення було ухвалене у ході засідання Кабінету міністрів України, повідомляє Урядовий портал, за матеріалами УкрІнформ.

“Сьогодні, 11 січня, на засіданні уряду схвалено для спрямування до Верховної Ради України проект закону про ратифікацію Угоди між урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, до якої Україна офіційно приєдналася у травні 2016-го року”, – йдеться у повідомленні.

COSME має загальний бюджет 2,3 млрд дол. і спрямована на підтримку малих та середніх підприємств, зокрема, через полегшення їм доступу до грантів для прямого фінансування, створення сприятливого середовища для конкурентоспроможності та формування підприємницької культури, та прямий доступ до ринків ЄС.

Реалізація проектів у рамках COSME сприятиме просуванню нових можливостей для українських та європейських підприємців у рамках Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі з ЄС.

Останні новини:

Зараз читають