9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

“УкрАВТО” вийде на український ринок тракторів з корейськими LS

Корпорація “УкрАВТО” вивчає споживчий попит на лінійку тракторів південнокорейської компанії LS, яка до теперішнього часу не була представлена ​​в Україні.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, з цією метою “УкрАВТО” представила ці трактора на рамках міжнародної агропромислової виставки “АГРОЕКСПО-2017”, яка проходить в Кропивницького.

Зростаюча популярність сільськогосподарських форумів побічно свідчить про те, що сільське господарство і агропромисловий комплекс починає відновлюватися. Тому “УкрАВТО” в рамках виставки з метою вивчення попиту представила лінійку тракторної техніки LS, – зазначає прес-служба.

При цьому в компанії підкреслюють, що даний крок виглядає цілком логічним і виправданим, оскільки агросектор починає демонструвати позитивну динаміку і має величезний потенціал і перспективи для подальшого розвитку.

З огляду на, що це новий бренд для ринку України і ця техніка не була представлена ​​раніше, напрямок тракторної техніки стане” пробною кулею “для оцінки реакції потенційних клієнтів, – додають в “УкрАВТО”.

Останні новини:

Зараз читають