9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

«Ukrainian Sugar Company» придбала складський комплекс для зберігання цукру

«Ukrainian Sugar Company», що входить в структуру компанії ED&F Man, придбала в українського виробника [wiki title=”сік”]соків[/wiki] «Сандора» складський комплекс в [wiki title=”Миколаївська область”]Миколаївській області[/wiki] для додаткового зберігання 50 тис. т [wiki title=”цукор”]цукру[/wiki].

Про це повідомляє прес-служба компанії ED&F Man.За повідомленням, потреба в покупці додаткового складського приміщення виникла через те, що «Ukrainian Sugar Company» вже не вистачає доступних складів на території основного активу компанії — Засільського цукрового заводу.

«Сьогодні на заводі ми можемо зберігати близько 80 тис. т цукру. Також ми будуємо на території заводу ще один склад на 15 тис. т. Склади, які ми купуємо у «Сандора», за нашими підрахунками, дозволять додатково розміщувати близько 45-55 тис. т готової продукції», — стверджує генеральний директор компанії, Володимир Палієнко.

Компанія ED&F Man заснована в 1783 році в Лондоні та є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більш ніж у 50 країнах світу. Компанія почала роботу в Україні в 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) потужністю виробництва 50 тис. т продукції на рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають