9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

“УкрАгроКом” інвестує $1 млн в модернізацію Олександрійського цукрозаводу

Інвестиції в модернізацію Олександрійського цукрового заводу в 2017 році компанії “УкрАгроКом” (Кіровоградська обл.) Складуть $ 1 млн.

“З початку придбання заводу 10 років тому ми інвестували в його модернізацію $ 5 млн. До кінця цього року буде інвестовано $ 1 млн”, – сказав агентству “Інтерфакс-Україна” директор з виробництва заводу Олег Покотило.

За його словами, вказані кошти підуть на поліпшення якості цукру та енергоефективності виробництва.

“Зараз встановлюємо твердопаливні котли, які використовують рослинні залишки замість дорогого і нестабільного в ціні природного газу. Будемо використовувати власні залишки від переробки цукрового буряку”, – додав він.

В результаті установки таких котлів компанія розраховує заощадити на виробництві цукру $ 1,5 млн щорічно.

Зараз “УкрАгроКом” розглядає можливість інвестування в подальшу модернізацію заводу $ 5 млн.

Комерційний директор компанії Павло Фесюк уточнив, що в 2016/2017 МР (МР, маркетинговому році – серпень-вересень) Олександрійський цукровий завод виробив 30 тис. Тонн цукру, В новому сезоні цей показник збережеться.

“УкрАгроКом” в 2016 році експортував 8 тис. тонн цукру, що в 20 разів більше, ніж в попередні два-три роки. Основними експортними ринками були країни Азії, Північної Африки, ЄС.

Під урожай 2017 року компанія засіяла цукрового буряку 6,4 тис.га (10% своїх посівних площ), що відповідає показнику попереднього року.

П.Фесюк також додав, що компанія не планує нарощувати Зембанк і власні елеваторні потужності, але працює над нарощуванням молочного поголів’я.

“Зараз потужність нашого молочного бізнесу становить 5 тис. голів. Поки ми маємо 3,8 тис. голів, плануємо до кінця цього року наростити до 4,2 тис. голів. Ми постійно переглядаємо селекцію, підвищуючи продуктивність тварин, їх генетичні показники”, – додав комерційний директор “УкрАгроКом”

Компанія “УкрАгроКом” входить до групи “УкрАгроКом” та “Гермес-Трейдинг” – сільськогосподарську корпорацію, що спеціалізується на виробництві зернових і олійних культур, вирощуванні свиней і великої рогатої худоби (ВРХ).

Група в даний час орендує близько 75 тис.га сільгоспугідь в Кіровоградській і Дніпропетровській областях, має елеваторні потужності на 353 тис. тонн одноразового зберігання зерна. Поголів’я ВРХ в господарствах становить 3,8 тис., Свиней – 11,5 тис.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають