9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Uber запускає шатл-баси зі Львова до польського кордону

Uber запускає у Львові сервіс Uber Aid Shuttle, щоб допомогти покривати транспортні потреби та впоратися із нестачею палива.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Зазначається, що послуга Uber Aid Shuttle доступна за маршрутом «Львів – Шегині – Львів».

З Uber Aid Shuttle користувачі можуть зручно та безплатно забронювати до 4 місць у комфортабельному автобусі між Львівським приміським вокзалом та прикордонним переходом Шегині та у зворотному напрямку через додаток Uber.

«Uber продовжує підтримувати українські громади, у зв’язку з нестачею палива,  тож ми раді повідомити про запуск нової ініціативи Uber Aid Shuttle у Львові. Це тимчасове рішення, яке допоможе людям легше пережити наявну паливну кризу та комфортно повернутися до України», — відзначила представниця Uber Івона Крук.

Також повідомляється, що Uber продовжує працювати у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, Рівному та Кременчуці.

У всьому світі Uber вже зібрав $3,5 млн за допомогою кнопки Uber Donate в застосунку. Понад 1 мільйон доларів з цих коштів пожертвував сам Uber. У Європі кожен може пожертвувати гроші на підтримку України, скориставшись опцією Uber4Ukraine у застосунку.

Останні новини:

Зараз читають