9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

UBC Group восени 2017 року запустить першу чергу заводу з виробництва холодильного обладнання в Вінниці

 • UBC Group (Харків), торгово-промисловий холдинг, що працює в області холодильної техніки і промо-продуктів, запустить першу чергу заводу з виробництва холодильного обладнання в Вінниці восени 2017 року.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

  У нас зараз проблема з виробничими потужностями. Нам для збільшення частки ринку в Західній Європі і Америці необхідні нові виробничі потужності. Для цих цілей ми і будуємо завод у Вінниці. Там ми купили 11 га землі, ще стільки ж нам дали в оренду, – сказав агентству “Інтерфакс-Україна” президент UBC Group Ігор Гуменний.

  Він уточнив, що в даний час UBC Group завершила нульовий цикл і в травні-червні будуть зібрані виробничі корпуси. Корпуси виробляються в Швеції і збираються на місці як конструктор Lego.

  Зараз якраз йде етап поставки заводу в Україні по частинах. Його збірка займе два місяці, приблизно в червні він буде готовий. Перша черга заводу запрацює цієї осені. Планується, що восени там буде працювати 400 чоловік, далі завод буде розширюватися, і за рік ми доведемо кількість працюючих до 1 тис., – сказав І.Гуменного.

  Паралельно компанія замовила технологічне обладнання для заводу, яке вже виготовляється, і буде ввозитися в Україну в жовтні-листопаді.

  За словами президента компанії, будівництво ведеться за власні кошти і якщо UBC Group вдасться залучити на ринку додаткові інвестиційні кошти – то весь процес можна буде провести одним етапом.

  У планах у 2017 році, в цілому по групі, збільшити виручку і вийти на практично докризовий рівень. “Падіння компанії і відповідно ринку В2В в 2015 році в Україні склало майже 80%, в 2016 році ринок відштовхнувся на 20-25%. В цьому році, вважаю, він виросте ще на 30-40% і досягне 60% від рівня 2014 року за підсумками цього року “, – сказав І.Гуменного.

  За його словами, UBC Group компенсувала падіння ринку за рахунок зростання продажів в Європі, Латинській Америці, США і Канаді.

  У цьому році в цілому по групі за підсумками п’яти місяців ми ростемо в виручці від реалізації на 49%, за минулий рік ми виросли на 19%, – підкреслив І.Гуменного.

  Він зазначив, що компанія в Україні зайняла максимальну частку ринку і зараз працює на збільшення частки ринку в Західній Європі і в Америці.

  Крім того, І.Гуменного звернув увагу, що в галузі виробничі потужності конкурентів в Європі по році завантажені на 50%, на ринку вільна половина потужностей.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Три українські АЕС освоїли виробництво медичного кисню для лікарень

  Енергоатом готовий щодоби безоплатно постачати 5 тисяч літрів медичного кисню до лікарень Запорізької, Рівненської та Хмельницької областей.

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється...

  Мінінфраструктури готове продовжувати пілотний проєкт з допуску приватних локомотивів до залізничних перевезень

  Міністерство інфраструктури України планує розпочати підготовку відповідних документів для продовження експериментального проєкту з допуску приватних локомотивів до...