9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

UBC Group восени 2017 року запустить першу чергу заводу з виробництва холодильного обладнання в Вінниці

blankUBC Group (Харків), торгово-промисловий холдинг, що працює в області холодильної техніки і промо-продуктів, запустить першу чергу заводу з виробництва холодильного обладнання в Вінниці восени 2017 року.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

У нас зараз проблема з виробничими потужностями. Нам для збільшення частки ринку в Західній Європі і Америці необхідні нові виробничі потужності. Для цих цілей ми і будуємо завод у Вінниці. Там ми купили 11 га землі, ще стільки ж нам дали в оренду, – сказав агентству “Інтерфакс-Україна” президент UBC Group Ігор Гуменний.

Він уточнив, що в даний час UBC Group завершила нульовий цикл і в травні-червні будуть зібрані виробничі корпуси. Корпуси виробляються в Швеції і збираються на місці як конструктор Lego.

Зараз якраз йде етап поставки заводу в Україні по частинах. Його збірка займе два місяці, приблизно в червні він буде готовий. Перша черга заводу запрацює цієї осені. Планується, що восени там буде працювати 400 чоловік, далі завод буде розширюватися, і за рік ми доведемо кількість працюючих до 1 тис., – сказав І.Гуменного.

Паралельно компанія замовила технологічне обладнання для заводу, яке вже виготовляється, і буде ввозитися в Україну в жовтні-листопаді.

За словами президента компанії, будівництво ведеться за власні кошти і якщо UBC Group вдасться залучити на ринку додаткові інвестиційні кошти – то весь процес можна буде провести одним етапом.

У планах у 2017 році, в цілому по групі, збільшити виручку і вийти на практично докризовий рівень. “Падіння компанії і відповідно ринку В2В в 2015 році в Україні склало майже 80%, в 2016 році ринок відштовхнувся на 20-25%. В цьому році, вважаю, він виросте ще на 30-40% і досягне 60% від рівня 2014 року за підсумками цього року “, – сказав І.Гуменного.

За його словами, UBC Group компенсувала падіння ринку за рахунок зростання продажів в Європі, Латинській Америці, США і Канаді.

У цьому році в цілому по групі за підсумками п’яти місяців ми ростемо в виручці від реалізації на 49%, за минулий рік ми виросли на 19%, – підкреслив І.Гуменного.

Він зазначив, що компанія в Україні зайняла максимальну частку ринку і зараз працює на збільшення частки ринку в Західній Європі і в Америці.

Крім того, І.Гуменного звернув увагу, що в галузі виробничі потужності конкурентів в Європі по році завантажені на 50%, на ринку вільна половина потужностей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають