9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У жовтні в Україні зросло промислове виробництво

Промвиробництво в жовтні зросло на 0,4% в річному вираженні після падіння місяцем раніше.

Промислове виробництво в Україні в жовтні 2017 року річному вираженні – до жовтня 2016 року – без урахування коригування на ефект календарних днів зросла на 0,4% після падіння на 0,3% в такому ж вимірі місяцем раніше. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Як повідомляється на сайті Державної служби статистики України, з урахуванням коригування на ефект календарних днів падіння промвиробництва в жовтні в річному вираженні прискорилося до 0,5% після падіння на 0,1% в такому ж вимірі місяцем раніше.

У порівнянні з попереднім місяцем, вереснем, промвиробництво в жовтні зросло на 6,9% без урахування сезонної коригування, але при цьому впало на 0,1% з урахуванням коригування.

З початку 2017 року, в січні-жовтні, в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року промвиробництво в Україні знизилося на 0,2%.

За інформацією Держстату, найбільше зростання промвиробництва в жовтні 2017 року в порівнянні з жовтнем 2016 року зафіксовано в хімічній промисловості – на 38,9%, виробництві комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – на 38%, виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – на 22 , 3%, виробництві меблів та іншої продукції – на 21,8%.

Найбільше падіння в річному вираженні зафіксоване у видобутку кам’яного та бурого вугілля – на 25,1%, виробництві електричного обладнання – на 10,5%, виробництві коксу і продуктів нафтопереробки – на 10,3%.

Держстат нагадав, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Останні новини:

Зараз читають