9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У ТРЦ Ocean Plaza змінилися власники

Дочка російського олігарха Ротенберга вийшла зі складу бенефіціарів Ocean Plaza. ТРЦ міг відкупити назад Василь Хмельницький

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЛігаБізнес.

У вересні у компанії Інвестиційний союз Либідь, яка володіє київським ТРЦ Ocean Plaza, помінялися бенефіціари, свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб.

Так, дочка російського бізнесмена Аркадія Ротенберга Лілія, а також громадяни Швейцарії Андреа і Сюзанна Валлабга вийшли зі складу бенефіціарів. На 16 жовтня власником, як і раніше, значиться Джейпракаш Валлабга, а також додалася кіпрська Оушен Плаза Проджект.

Згідно з реєстром, Лілія Ротенберг також у вересні перестала значитися засновником ТОВ Авангард-Віларт, яка володіє 100% статутного капіталу ІС Либідь.

Проаналізувавши дані держреєстру, встановлено непрямий зв’язок ІС Либідь з групою UFuture Василя Хмельницького.

“ІС Либідь числиться власником ТОВ Алакріті, створеної лише рік тому і зареєстрованої по вул. Лаврська, 20-а. За цією ж адресою зареєстровано ТОВ Глобал Інвест, що входить в групу UFuture, яка, у свою чергу, зареєстрована по сусідству — по вул. Лаврська, 20. Крім цього, засновник UFuture Василь Хмельницький до кінця 2018 року входив до числа бенефіціарів ТОВ Алакріті”, – пише агентство Інтерфакс-Україна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають