9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

У Сумах добігає кінця будівництво заводу з виробництва упаковки для дитячого харчування (фото)

blankТОВ «ГУАЛАПАК УКРАЇНА» в липні 2017 року в Сумах запустить новий завод з виробництва упаковки для дитячого харчування з повним циклом виробництва.

Новий завод площею 13,5 тисяч кв м на місці старого тролейбусного депо. Зведення такого складного об’єкта стало дійсно відповідальним завданням, і виклик прийняла генпідрядна організація ТОВ «Будівельно-монтажне управління №3». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Панораму.

Багато часу і сил зайняв демонтаж фундаменту і інших будівельних конструкцій для підготовки майданчика до початку робіт. Установка металоконструкцій і укладання покрівлі були виконані до настання холодів. Навіть зимовий період не став на заваді для будівельників: виконувалися внутрішні оздоблювальні та електромонтажні роботи. На об’єкті працює понад 100 осіб, залучено 12 субпідрядних організацій.

За словами голови ради директорів ТОВ «Будівельно-монтажне управління №3» Миколи Сердюка, на цей момент будівельні роботи по зведенню виробничих приміщень виконані на 95%. Паралельно завершення будівельних робіт проводиться переміщення виробничого обладнання в нові приміщення, благоустрій території (укладання тротуарної плитки на внутрішньооб’єктного дорогах, парковці; підсипка грунту для газонів і т.п.) і внутрішні оздоблювальні роботи адміністративно-побутового корпусу. Зведення цього об’єкта було виконано в основному сумськими будівельниками, і всього кілька субпідрядних організацій були запрошені з інших регіонів.

У новому виробничому комплексі, обладнаному за світовими стандартами безпеки пакувальних матеріалів, розповів генеральний директор ТОВ «ГУАЛАПАК УКРАЇНА» Сергій Заєць.

Будівництво заводу виконано відповідно до вимог стандартів виробництва «чистих приміщень». У цеху буде підтримуватися надлишковий тиск + 3-5 Па щодо зовнішнього середовища, що дозволить попередити потрапляння забруднень із зовнішнього середовища в приміщення. Всередині виробничого цеху передбачається установка спеціальної системи п’ятикратного повітрообміну з триступеневої фільтрацією і системи кондиціонування повітря, які забезпечать однаковий температурний режим незалежно від пори року. Відповідно до вимог технологічного процесу всі працівники працюють в спеціальному одязі (захисні халати, шапочки, рукавички, бахіли), перед входом в цех вони проходять через санпропускник, який забезпечує стерилізацію рук і ніг, і тільки після цього вони можуть потрапити всередину виробничого приміщення. Всі співробітники проходять медичне обстеження не менше одного разу на рік, а також щодня заповнюють декларацію про стан здоров’я.

У серпні 2017 року планується проведення аудиту нового заводу на відповідність вимогам стандарту BRC IoP (безпека харчової упаковки) за участю міжнародних акредитованих аудиторів італійського офісу Bureau Veritas.

Ми постійно розробляємо рішення, що дозволяють мінімізувати негативний вплив підприємства на екологію. Останні розробки стосуються процесу виробництва пакетів, які виготовляються з биоразлагаемого матеріалу. Нам необхідно думати про майбутнє нових поколінь, тому політика компанії спрямована на використання матеріалів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Також на підприємстві впроваджена сертифікована система контролю якості, яка гарантує абсолютну безпеку готової продукції. Ми просто не маємо права на шлюб, так як виробляємо упаковку для дітей. 24 години на добу наша лабораторія зі спеціальним обладнанням, що дозволяє застосовувати руйнівні методи контролю, ретельно перевіряє свою продукцію, – пояснює генеральний директор компанії.

Підприємство з’явилося в результаті розширення виробничих потужностей компанії ТОВ «ГУАЛАПАК УКРАЇНА». Вона була заснована італійською компанією Guala Pack S.p.A і українсько-польським акціонерним товариством «Технологія» 06 лютого 2014 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають