9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 13 Червня, 2021

У січні 2018 року промислове виробництво Кіровоградської області збільшилось на 9,6%

 • У січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року випуск промислової продукції збільшився на 9,6%, у т.ч. у добувній промисловості та розробленні кар’єрів – на 26,6%, переробній промисловості – на 4,6%, постачанні і розподіленні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,3%.

  Індекс промислової продукції у січні 2018 року порівняно з груднем 2017 року становив 89,2%. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Кіровоградської ОДА.

  У добувній промисловості і розробленні кар’єрів у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року обсяг виробництва продукції збільшився
  на 26,6%, у т.ч. у добуванні руд кольорових металів – на 27,5%, каменю, піску та глини – на 14,3%.

  На підприємствах переробної промисловості у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року виробництво промислової продукції зросло на 4,6%.

  У виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів випуск промислової продукції порівняно з січнем 2017 року збільшився на 7,8%, у т.ч. у виробництві напоїв – у 5,1 раза, олії та тваринних жирів – на 10,3%, м’яса та м’ясних продуктів – на 2,9%. Водночас зменшились обсяги виробництва продуктів борошномельно-круп’яної промисловості – на 20,9%, молочних продуктів – на 18,2%, інших харчових продуктів – на 6,4%, готових кормів для тварин – на 3,6%, хліба, хлібобулочних і борошняних виробів – на 1,2%.

  У січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року спостерігалося збільшення виробництва олії соняшникової нерафінованої та її фракцій на 7520 тис тонн, олії соєвої нерафінованої та її фракцій – на 2087 тонн, яловичини і телятини, свіжих чи охолоджених – туш, напівтуш, четвертин необвалених – на 45 тонн, виробів кондитерських з цукру, інших – на 43 тонн, субпродуктів харчових великої рогатої худоби, свиней, баранів, овець, кіз, коней, інших тварин родини конячих, свіжих чи охолоджених – на 39 тонн, горіхів, приготовлених чи консервованих (крім арахісу); насіння іншого та сумішей – на 12 тонн, печива солодкого (уключаючисендвіч-печиво; крім частково чи повністю покритих шоколадом або іншими сумішами, що містять какао) – на 11 тонн, виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі – на 6 тонн.

  У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів
  зі шкіри та інших матеріалів обсяги випуску продукції зменшились
  на 11,2%, у т.ч. у виробництві одягу – на 16,8%. При цьому у текстильному виробництві випуск продукції збільшився на 42,1%.

  У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності у січні 2018 року спостерігалося збільшення випуску продукції у 1,7 раза, у т.ч. у виготовленні виробів з деревини, корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння – у 2,4 раза. Разом з цим у виготовленні виробів з паперу та картону зменшення випуску становило 9,9%.

  У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні 2018 року скорочення випуску продукції становило 31,2%, у т.ч. у виробництві іншої хімічної продукції – 79,6%. При цьому на підприємствах з виробництва основної хімічної продукції, добрив і азотних сполук, пластмас і синтетичного каучуку в первинних формах виробництво зросло у 2,3 раза, фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик – на 4,8%.

  На підприємствах із виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції випуск промислової продукції у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року збільшився на 15%, у т.ч. у виробництві іншої продукції з фарфору та кераміки – у 2,1 раза, пластмасових виробів – у 1,8 раза. Водночас у виготовленні виробів із бетону, гіпсу та цементу випуск продукції зменшився на 19,1%.

  У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування, випуск промислової продукції у січні 2018 року збільшився на 2,6%, у т.ч. у виробництві будівельних металевих конструкцій і виробів – у 1,6 раза, литті металів – на 19,2%. Поряд із цим, увиробництві чавуну, сталі та феросплавів зменшення випуску продукції становило 12,9%.

  У машинобудуванні випуск промислової продукції у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року зменшився на 19,5%, у т.ч. у виробництві електричного устаткування – на 47,6%, комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – на 44,8%, машин і устаткування для сільського та лісового господарства – на 43,7%, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – на 18,6%. Разом із цим, на підприємствах з виробництва гідравлічного та пневматичного устаткування випуск промислової продукції збільшився на 36,3%, інших машин і устаткування загального призначення – на 2%.

  У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії обсяги виробництва продукції зросли на 9,4%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох...

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Катери Морської охорони посилили кордон з Білоруссю

  Малий катер BG15 проєкту UMS-1000 Одеського загону Морської охорони Державної прикордонної служби посилив кордон з Білоруссю на річках Дніпро та Прип’ять.

  Представлено дослідження про використання золошлакових матеріалів у дорожньому будівництві

  На платформі Комітету екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації в рамках круглого столу, присвяченого використанню золошлакових матеріалів - відходів ТЕС/ТЕЦ в...

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.Про це під...

  Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

  Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.Перелік підприємств,...

  Учені-онкологи Академії наук створили підґрунтя для новітньої протипухлинної терапії

  В Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України створено молекулярну систему для доставлення протеїнів у клітини за рахунок...

  Зараз читають

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства...

  В Україні майже вдвічі збільшилось виробництво «зеленої» електрики

  У 2020 році Україна виробила понад 10,2 млрд кВт-год електроенергії з відновлюваних джерел, що фактично у два...

  У Харкові опрацьовують встановлення бойового модуля «Парус» на БМП

  У Харкові, на одному з підприємств військово-промислового комплексу, опрацьовують встановлення бойового модуля «Парус» на бойову машину піхоти.

  На Львівщині відзвітувались про ремонт однієї з найгірших доріг регіону (фото)

  В "Укравтодорі" розповіли про хід робіт на одній з найгірших державних доріг Львівщини - Т-14-25 Миколаїв -...