9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Березня, 2021

У січні 2018 року промислове виробництво Кіровоградської області збільшилось на 9,6%

 • У січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року випуск промислової продукції збільшився на 9,6%, у т.ч. у добувній промисловості та розробленні кар’єрів – на 26,6%, переробній промисловості – на 4,6%, постачанні і розподіленні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,3%.

  Індекс промислової продукції у січні 2018 року порівняно з груднем 2017 року становив 89,2%. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Кіровоградської ОДА.

  У добувній промисловості і розробленні кар’єрів у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року обсяг виробництва продукції збільшився
  на 26,6%, у т.ч. у добуванні руд кольорових металів – на 27,5%, каменю, піску та глини – на 14,3%.

  На підприємствах переробної промисловості у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року виробництво промислової продукції зросло на 4,6%.

  У виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів випуск промислової продукції порівняно з січнем 2017 року збільшився на 7,8%, у т.ч. у виробництві напоїв – у 5,1 раза, олії та тваринних жирів – на 10,3%, м’яса та м’ясних продуктів – на 2,9%. Водночас зменшились обсяги виробництва продуктів борошномельно-круп’яної промисловості – на 20,9%, молочних продуктів – на 18,2%, інших харчових продуктів – на 6,4%, готових кормів для тварин – на 3,6%, хліба, хлібобулочних і борошняних виробів – на 1,2%.

  У січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року спостерігалося збільшення виробництва олії соняшникової нерафінованої та її фракцій на 7520 тис тонн, олії соєвої нерафінованої та її фракцій – на 2087 тонн, яловичини і телятини, свіжих чи охолоджених – туш, напівтуш, четвертин необвалених – на 45 тонн, виробів кондитерських з цукру, інших – на 43 тонн, субпродуктів харчових великої рогатої худоби, свиней, баранів, овець, кіз, коней, інших тварин родини конячих, свіжих чи охолоджених – на 39 тонн, горіхів, приготовлених чи консервованих (крім арахісу); насіння іншого та сумішей – на 12 тонн, печива солодкого (уключаючисендвіч-печиво; крім частково чи повністю покритих шоколадом або іншими сумішами, що містять какао) – на 11 тонн, виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі – на 6 тонн.

  У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів
  зі шкіри та інших матеріалів обсяги випуску продукції зменшились
  на 11,2%, у т.ч. у виробництві одягу – на 16,8%. При цьому у текстильному виробництві випуск продукції збільшився на 42,1%.

  У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності у січні 2018 року спостерігалося збільшення випуску продукції у 1,7 раза, у т.ч. у виготовленні виробів з деревини, корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння – у 2,4 раза. Разом з цим у виготовленні виробів з паперу та картону зменшення випуску становило 9,9%.

  У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні 2018 року скорочення випуску продукції становило 31,2%, у т.ч. у виробництві іншої хімічної продукції – 79,6%. При цьому на підприємствах з виробництва основної хімічної продукції, добрив і азотних сполук, пластмас і синтетичного каучуку в первинних формах виробництво зросло у 2,3 раза, фарб, лаків і подібної продукції, друкарської фарби та мастик – на 4,8%.

  На підприємствах із виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції випуск промислової продукції у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року збільшився на 15%, у т.ч. у виробництві іншої продукції з фарфору та кераміки – у 2,1 раза, пластмасових виробів – у 1,8 раза. Водночас у виготовленні виробів із бетону, гіпсу та цементу випуск продукції зменшився на 19,1%.

  У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування, випуск промислової продукції у січні 2018 року збільшився на 2,6%, у т.ч. у виробництві будівельних металевих конструкцій і виробів – у 1,6 раза, литті металів – на 19,2%. Поряд із цим, увиробництві чавуну, сталі та феросплавів зменшення випуску продукції становило 12,9%.

  У машинобудуванні випуск промислової продукції у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року зменшився на 19,5%, у т.ч. у виробництві електричного устаткування – на 47,6%, комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – на 44,8%, машин і устаткування для сільського та лісового господарства – на 43,7%, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів – на 18,6%. Разом із цим, на підприємствах з виробництва гідравлічного та пневматичного устаткування випуск промислової продукції збільшився на 36,3%, інших машин і устаткування загального призначення – на 2%.

  У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії обсяги виробництва продукції зросли на 9,4%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українське Дунайське пароплавство хоче залучити $200 мільйонів у будівництво 31 баржі та 16 буксирів

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" розробило і направило в Міністерство інфраструктури України попередню проєктну пропозицію та розрахункову фінансову...

  Українське підприємство розробило три моделі нових пожежних машин (фото)

  Підприємство "Пожмашина" на власних потужностях розробило і виготовило одразу три нових моделі протипожежної техніки.Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  Новий термінал в аеропорту Дніпра обіцяють відкрити наступного року

  Новий термінал в аеропорту Дніпра почне роботу в наступному, 2022 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Маріупольський металургійний комбінат придбав у «Енергоатому» електроенергії на 26 мільйонів гривень

  Маріупольський металургійний комбінат 25 лютого придбав на майданчику «Української енергетичної біржі» в ДП «НАЕК «Енергоатом» пакет лотів потужністю 25 МВт на березень...

  У Києві розпочався капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу (відео)

  У Києві на перетині вулиць Вадима Гетьмана та Борщагівської розпочали капітальний ремонт шляхопроводу. Перший етап ремонту Індустріального мосту планують завершити до кінця...

  Морські порти України перевалили понад 20 мільйонів тонн вантажів з початку року

  Портові оператори у морських портах України в січні-лютому 2021 року обробили 20,583 млн тонн вантажів, що на 6,538 млн тонн або на...

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.Розглядається можливість доопрацювати проєкт...

  Україна домовилася зі SpaceX про запуск українського супутника

  Компанія SpaceX погодилася запустити на орбіту український супутник Січ 2-1. Домовленості про запуск були досягнуті минулого тижня під час переговорів з компанією....

  Зараз читають

  Українське Дунайське пароплавство хоче залучити $200 мільйонів у будівництво 31 баржі та 16 буксирів

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" розробило і направило в Міністерство інфраструктури України попередню проєктну пропозицію та розрахункову фінансову...

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.

  Українське підприємство розробило три моделі нових пожежних машин (фото)

  Підприємство "Пожмашина" на власних потужностях розробило і виготовило одразу три нових моделі протипожежної техніки.

  Новий термінал в аеропорту Дніпра обіцяють відкрити наступного року

  Новий термінал в аеропорту Дніпра почне роботу в наступному, 2022 році.Передає Національний Промисловий Портал з...