9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У порту Чорноморськ хочуть віддати в оренду майно, де працювала “Європіан Агро Інвестмент Юкрейн”

Фонд державного майна України розглядає можливість передачі в оренду території та майна в Чорноморському порту, де раніше працювала компанія “Європіан Агро Інвестмент Юкрейн”.

Про це 24 вересня під час експертного обговорення законодавчих ініціатив щодо вдосконалення управління державним майном повідомив заступник голови ФДМ Леонід Антоненко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Зараз ми розглядаємо питання оголошення нового аукціону на ці ж площі, але впевненості, що цей аукціон буде оголошено і проведено, немає, оскільки дотепер йдуть суди”, – зазначив він.

За словами Антоненко, це приклад того, як оренда не повинна працювати. Головна причина – непрозоро проведений конкурс.

Договір був укладений з компанією на 49 років. За умовами цього договору вона обіцяла вкласти 250 млн доларів і заплатити авансом вперед на два роки орендну плату.

“Орендна плата була, але гроші так і не були інвестовані. Далі почалися суди. Більше ми не бачили цієї компанії. Тільки в державний бюджет борг склав півмільйона гривень. Схожі суми заборгованості у компанії були й перед балансоутримувачем. І потім почалися суди по виселенню цієї компанії, які не закінчилися досі. наступного тижня Верховний Суд розглядатиме касаційну скаргу цього орендодавця “, – розповів заступник голови Фонду держмайна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають