9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

У портах України заблоковано близько 70 іноземних суден

Майже 70 суден заблоковано у морських портах України, шість суден під іноземним прапором заблоковано у Маріупольському морському порту, повідомили заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков та директор ДП “Маріупольський морський торговий порт” Ігор Барський у ході брифінгу в Українському медіацентрі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“На сьогодні майже 70 суден заблоковано в портах, з яких неможливо здійснювати судноплавство. З екіпажами найгірша ситуація була в Маріуполі, оскільки в інших портах екіпажі змогли евакуюватися наземним шляхом”, – повідомив Васьков.

За словами Барського, в порту в Маріуполі залишилося шість суден під іноземним прапором, які досі там заблоковані, деякі вже не зможуть його залишити без відповідного ремонту силами судноремонтного заводу. Проте сам судноремонтний маріупольський завод також практично зруйнований, зазначив директор Маріупольського морського торговельного порту.

“Зараз ми збираємо всю можливу інформацію про підприємство, про портовиків, відгукнулися 1660 осіб з 3 тисяч. У нас також є інформація про 23 загиблих працівників підприємства. Але ми виплачуємо зарплату людям, готуємось до повернення, будуємо плани щодо відновлення підприємства. У цих питаннях нам допомагає Міністерство інфраструктури”, – повідомив Барський.

blank
Фото: АСРЗ

За його словами, пошкодження та руйнування порту в Маріуполі на сьогодні складно оцінити, але є інформація, що практично всі будівлі, всі будівельні споруди, частково чи повністю, зруйновані.

“Але ми вважаємо, що як тільки порт буде звільнено, ми в найкоротший період зможемо відновити якусь роботу”, – наголосив директор підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають