9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

У Полтаві представили Концепцію розвитку промисловості Полтавської області на 2018-2022 роки

17 жовтня у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

У межах форуму відбулися три паралельні секційні засідання за темами: «Промисловість Полтавщини: інвестиційна привабливість та експортний потенціал», «Залучення інвестицій та розвиток аграрного сектору Полтавщини в цілому та виробництва органічної/екологічно чистої продукції зокрема», «Економічний розвиток територіальних громад – нові можливості та ресурси». Заключне пленарне засідання пройде під назвою «Регіональна економіка – сучасні тенденції сталого розвитку».

Метою Форуму є розвиток міжнародної економічної інтеграції та встановлення ділових контактів; демонстрація економічного та інвестиційного потенціалу Полтавської області, існуючих можливостей і перспектив розвитку; підвищення конкурентоспроможності регіону на національному та міжнародному рівнях.

До Вашої уваги пропонується презентаційний матеріал до виступу Директора нашого Департаменту Inna Ishchenko на тематичному секційному засіданні Міжнародного економічного форуму “Полтавщина:створюємо разом нові можливості”.

Останні новини:

Зараз читають