9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 19 Вересня, 2021

У ПАТ «Сумське НВО» з ознайомчим візитом побували представники компанії PetroPartner із Пакистану

 • На підприємство вони приїхали вперше, утім відзначили, що про торгову марку СНВО чули. Відтак бажання близькосхідних гостей побачити потенціал сумських машинобудівників на власні очі було чималим.

  Зрештою, вони не розчарувалися. Ба більше – учасники перемовин відразу знайшли точки майбутньої взаємодії. Зокрема, керівників PetroPartner дуже зацікавила компресорна техніка, створювана заводчанами. Вони вже надіслали пропозиції щодо участі підприємства в тендері на постачання поршневих машин. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  Як розповідає начальник відділу маркетингу Ігор Булигін, компанія PetroPartner працює не лише на ринку Пакистану, а й у Європі, Канаді. Спектр її бізнес-інтересів вельми солідний: від IT-сфери – до обладнання для різних галузей промисловості, в тому числі хімічної, нафтової, газової тощо.

  Генеральний директор PetroPartner Ахмад Алі К’юддісі та комерційний директор Шейкх Асім Ахмад відразу окреслили коло свого зацікавлення, вказавши, що хотіли б вивчити можливості об’єднання у сфері виробництва нафтогазової продукції. Отож ми показали їм профільний цех №2, де гості змогли оглянути окремі зразки створюваного нашим підприємством устаткування даного сегменту, з-поміж яких: турбоблок потужністю 16 МВт, 6- та 25-мегаватні компресори. Крім того, була проведена екскурсія заводським виставковим центром, – відзначає Ігор Станіславович.

  За результатами знайомства з потужностями СНВО топ-менеджери компанії PetroPartner запевнили, що готові налагоджувати співробітництво з сумськими машинобудівниками, адже вважають, що підприємство, як ніхто інший, зможе забезпечити необхідне їм співвідношення: ціна – якість – строки виробництва. Спробувати власні сили запропонували відразу, надіславши відповідні пропозиції для участі у тендері на постачання трьох поршневих компресорів.

  До слова, не менш цікавою гостям з Пакистану видалася і відцентрова компресорна техніка марки СНВО.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського...

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  “Антонов” розпочав стапельне складання другого Ан-178 за контрактом Міноборони України (фото)

  Після тривалої перерви з’явилася оновлена інформація щодо стану будівництва літаків, які були замовлені Міноборони наприкінці грудня 2020 року.Передає Національний...

  Зараз читають

  Wizz Air запускає польоти з Києва у друге за величиною місто Угорщини

  Лоукостер Wizz Air відкрив продаж авіаквитків на рейси з Києва у друге за величиною місто Угорщини -...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий...

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний...