9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У міжнародних поїздах “Укрзалізниці” може з’явитися послуга Duty Free

Цього року в “Укрзалізниці” планується впровадити послуги харчування в поїзді, продаж книг впровадження нових електроннтх розважальних медійних систем на нічних поїздах.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УНІАН.

Акціонерна держкомпанія “Укрзалізниця” розглядає можливість впровадження послуги Duty Free на міжнародних швидкісних поїздах.

Про це повідомив в. о. голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов в інтерв’ю УНІАН.

“Цьогоріч ми плануємо ввести харчування в поїзді, продаж книг та електронні розважальні медійні системи на нічних поїздах. Також ми розглядаємо можливість впровадження Duty Free на міжнародних швидкісних поїздах. Треба зрозуміти, наскільки така послуга буде затребувана”, – сказав він.

Також Кравцов зазначив, що планується введення наскрізного продажу квитків з іншими видами транспорту.

“Зараз ми працюємо над введенням наскрізний продажу квитків з іншими видами транспорту, у першу чергу, з авіаційним. У нас є авіакомпанії, які зацікавлені в тому, щоб мати можливість продавати спільно квитки на авіарейси і ж/д транспорт. Це дасть можливість за оптимальну кількість часу добратися в потрібну точку”, – додав він.

Також, раніше в “Укрзалізниці” заявляли, що сервіс повноцінного харчування в пасажирських поїздах, що прямують вночі, буде запущений з листопада 2017 року, проте в подальшому терміни були перенесені.

 

ДжерелоУНІАН

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають