9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У Львові одну з АЗС перетворять на комплекс сервісного обслуговування водіїв та пасажирів

Львівська міськрада дозволила оновити АЗС на вул. Т. Шевченка, 200, добудувавши пункт сервісного обслуговування водіїв та пасажирів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання Варіанти Львів.

24 січня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво ТзОВ “Житомиравтогазсервіс” автозаправного комплексу з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів, автогазозаправного пункту (АГЗП) на вул. Т. Шевченка, 200 зі знесенням існуючих будівель та споруд.

blank

Автозаправний комплекс збудують на земельній ділянці площею 0,2561 га, яка є у приватній власністі і призначена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних приміщень та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Як встановили у міськраді висота будівель не повинна перевищувати 15 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 60 %. 

blank

За словами начальника управління архітектури та урбаністики Львова Антона Коломєйцева, станом на сьогодні на цій земельній ділянці вже є АЗС, однак підприємство хоче його оновити.

blank

Функціональне призначення земельної ділянки – зона КС-5 – зона,
передбачена для підприємств та споруд V класу шкідливості відповідно до зонінгу Шевченківського району.

ТзОВ “Житомиравтогазсервіс” зареєстроване з 2003 року у місті Коростень Житомирської області, займається роздрібною торгівлем пальним. Внасником фірми є киянин Олексій Косенко.

Розмір статутного капіталу підприємства становить 145 500 грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають