9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У Львівській області побудують третій завод “Електроконтакт Україна”

Новий завод займає площу понад 20 тис. кв. м (в тому числі 10 тис. кв. м – виробничий цех).

Виробник кабельних мереж для автомобілів ТОВ “Електроконтакт Україна”, дочірнє підприємство концерну Nexans, 30 серпня відкриє новий завод у Бродах (Львівська обл.), Який стане третьою і найбільшою виробничою площадкою в Україні, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес- службі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

За її інформацією, будівництво заводу “з нуля” було розпочато в червні 2016 року і на сьогодні практично завершено, ведеться підготовка до запуску.

Інвестиції Nexans в створення нового заводу склали 1 млрд грн.

Завод в Бродах став одним з найбільших виробничих підприємств Nexans, які сьогодні працюють в Румунії, Мексиці, Болгарії, Китаї, Словаччини, Чехії, Тунісі. На ньому планується випускати кабельну продукцію для автомобілів концерну BMW, який вже провів аудит заводу і уклав з ним договір.

У прес-службі уточнили, що 30 серпня буде відкрита перша лінія заводу, де буде створено 1,5 тис. робочих місць. Крім того, планується будівництво другої черги, що дозволить додатково створити ще 1 тис. Робочих місць.

“В даний час в Перемишлянському виробничому підрозділі працює понад 300 чол., в Золочівському – близько 1,200 тис. чол., а в Бродівському підрозділі вже набрано понад 300 працівників, які проходили навчання в Золочеві”, – повідомили в прес-службі, додавши, що “Електроконтакт Україна” – один з найбільших роботодавців Перемишлянського та Золочівського районів.

При цьому в прес-службі зазначають, що серед пропонованих працівникам соціальних гарантій – безкоштовне навчання протягом тижня, доставка до місця роботи та додому, пільгові комплексні обіди, безкоштовне медичне страхування де пропрацювали понад рік.

Заробітна плата на виробництві становить в середньому 5-7 тис. Грн, але в залежності від виробітку може бути істотно вище.

ТОВ “Електроконтакт Україна” працює у Львівській області з 2007 року, коли було створено перше виробництво в Перемишлянах. У 2011 році на базі колишнього радіозаводу була відкрита друга виробничий майданчик в Золочеві.

Підприємство випускає кабельну продукцію для світових автоконцернів: Volkswagen (Audi, Porsche) , General Motors (Opel), BMW (BMW, Mini, Rolls Royce), Daimler (Mercedes-Benz).

За даними агентства, виручка “Електроконтакт Україна” в першому кварталі 2017 року перевищило 80 млн грн (за весь 2016 рік – 269 млн грн).

Материнською компанією “Електроконстакт Україна” є що входить в концерн Nexans німецька Elektrokontakt GmbH, яка випускає кабельні електромережі для BMW, General Motors, VW, Daimler.

Nexans є другим у світі виробником різних кабелів. Виробничі потужності розташовані в 40 країнах світу зі штатом близько 26 тис. Співробітників.

Загальні продажі компанії в 2016 році склали EUR5,8 млрд (у 2015 році – EUR6,2 млрд).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають