9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

У Львівській області створено новий індустріальний парк

 • Міністерство економіки України від 2 серпня 2021 року включило до реєстру індустріальних (промислових) парків ІП “Мостиський Сухий Порт” площею понад 34,5 га, ініціатором створення якого виступив Мостиська міськрада (Львівська область).

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Згідно з інформацією на сайті міністерства, запланований термін функціонування парку, розташованого на території Мостиського району – 30 років. У ньому планується створити близько 1,15 тисяч робочих місць.

  Пріоритетними видами економічної діяльності для розміщення в індустріальному парку будуть виробництво полімерних будматеріалів, меблеве виробництво, випуск електротехнічних машин і приладів, а також лісопильні та логістика.

  За інформацією на сайті Мостиської міськради, концепцією створення ІП, орієнтовна вартість підготовчих робіт для його облаштування оцінюється більш ніж в 32 млн грн, в тому числі 14 млн грн – на будівництво під’їзних шляхів, 6,8 млн грн – будівництво мереж водопостачання та водовідведення, 5,6 млн грн – інфраструктури електропостачання.

  У Мінекономіки нагадують, що на сьогодні до Реєстру індустріальних (промислових) парків уже включений 51 індустріальний парк, у 25 ІП обрані керуючі компанії, у 8 – залучено учасників (всього 14 учасників).

  Індустріальний парк Sigma Park Yarychiv

  В Україні також створюються і функціонують індустріальні парки, які не включені до зазначеного реєстру, в тому числі чотири парки, які були утворені до прийняття закону “Про індустріальні парки”.

  Відзначимо, що закон “Про індустріальні парки” прийнятий Верховною Радою у 2012 році. Серед стимулів – цільове фінансування на безповоротній основі та надання безвідсоткових кредитів для облаштування ІП, а також звільнення учасників парку від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

  Навесні поточного року прийнятий за основу законопроєкт про перезапуск індустріальних парків №4416-1. Він передбачає, зокрема, для резидентів ІП компенсацію частки інвестицій від 15% до 70% капітальних витрат в перші три роки в залежності від обсягу експорту компанії, компенсацію від 30% до 70% процентних платежів по кредиту в залежності від обсягу експорту, а також 50% компенсацію вартості підключення до електромереж.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На Луганщині побудували нову телевежу для передачі сигналу на окуповані території (відео)

  На Луганщині у селищі Комишуваха Попаснянського району почала тестове мовлення нова телерадіо вежа висотою 150 метрів.

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  Зараз читають

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за...

  Харківський автомобільний завод розпочав ремонт техніки Збройних сил України

  Державне підприємство «Харківський автомобільний завод» проводить ремонт військової техніки на замовлення Збройних сил України.

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” отримала пів мільярда прибутку від основної діяльності

  За підсумками 8 місяців 2021 року "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" отримала 473,7 мільйона гривень прибутку від основної діяльності,...