9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

У Київській області з’явився ще один індустріальний парк

Міністерство економіки оновило інформацію, яка стосується індустріальних парків в Україні. Зокрема, до реєстру у 2020 році включили індустріальний парк «Місто скла» в місті Березань Київської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Великий Київ.

Як повідомляється на сайті відомства, станом на 31 січня 2020 року в Реєстр індустріальних (промислових) парків включені 43 об’єкти. Протягом 2016 – 2020 рр. до реєстру включили 32 індустріальних парки (у 2018 році – 9; у 2019 році – 6, у 2020 році – 1 індустріальний парк).

Відзначимо, що найбільша їх кількість — в Київському і Львівському регіонах. Зокрема, по Київській області на даний момент до реєстру внесено такі індустріальні парки:

  1. Індустріальний парк «Перший Український індустріальний парк» в смт. Велика Олександрівка, Броварського району.
  2. Індустріальний парк «Фастіндастрі» в місті Фастів Київської області.
  3. Індустріальний парк «Мироцьке» в селі Мироцьке Києво-Святошинського району Київської області.
  4. Індустріальний парк «Київщина» в селі Нові Петрівці, Вишгородського району.
  5. Індустріальний парк «Біла Церква» створений на території Шкарівської селищної ради Білоцерківського району Київської області. Введення в експлуатацію відбудеться восени 2020 року.
  6. Індустріальний парк «Біла Церква 2» створений на території Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області.
  7. Індустріальний парк «Місто скла» створено в м Березань Київської області.

Додамо, що з 2000 року в місті Біла Церква на території КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» функціонує не зареєстрований індустріальний парк, що налічує близько 70 підприємств-резидентів, які забезпечують робочими місцями понад 1000 жителів міста і району.

Крім того, в Макарівському районі Київської області (65 км траси Київ — Житомир) ініційовано будівництво агроіндустріального парку з перероблювання та продажу плодово-ягідної продукції «Агровесна».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають