9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У Києві відкриють перший в Україні торговий центр над станцією метро

Цієї зими у жителів густонаселених житлових масивів Оболоні з’явиться новий ТРЦ Oasis, який відкриє двері для покупців до кінця 2018 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NAIUkraine.

Загальна площа ТРЦ становить 14 481 м², корисна площа – 13 212 м².

ТРЦ Oasis – перший торгово-розважальний центр в Києві, побудований над станцією метрополітену. Він знаходиться на місці кільця над метро «Героїв Дніпра», що забезпечить йому високу відвідуваність. За даними NAI Ukraine щоденний потік в районі метро – понад 100 тисяч осіб на добу.

«Oasis – це ТРЦ майбутнього. Я переконаний, що в світі, де все активніше й агресивніше розвивається e-commerce, тільки два типи торговельних центрів будуть найбільш затребувані і конкурентоспроможні завжди. Перший тип – ТРЦ формату shopping resort. У таких об’єктах покупець може задовольнити абсолютно всі потреби: від покупок до розваг з сім’єю або друзями. Сьогодні яскравим представником shopping resort є ТРЦ Lavina Mall, а в грудні відкриється ще один – ТРЦ Blockbuster Mall. До другого типу відносяться transit-oriented ТРЦ“, – вважає Віталій Бойко, генеральний директор компанії NAI Ukraine, що виступає брокером ТРЦ Oasis.

На думку Віталія Бойка, другий вид торгових проектів, до якого і відноситься ТРЦ Oasis, є дуже зручним для споживачів.

«По-перше, людям не потрібно докладати додаткових зусиль, щоб зробити заплановані або спонтанні покупки. По-друге, майбутнє Києва – за розвитком громадського транспорту. І в майбутньому пасажиропотік на «Героїв Дніпра» точно не зменшиться. Крім того, поруч з метро знаходиться популярний ринок, який приверне додаткових відвідувачів.

Ця перевага дозволить уникнути зниження трафіку в торговому центрі в літній період, коли відвідуваність падає », – каже Віталій Бойко.

Торговий центр Oasis c оригінальної архітектурної концепції виділяється на тлі одноманітних будівель. Функціональна дах з озелененням і великий фуд-корт з відкритою терасою стануть точкою тяжіння для відвідувачів. Проект забезпечить комфортний шопінг і задовольнить попит на різні групи товарів і послуг. Також новий об’єкт вирішує інфраструктурні проблеми мікрорайону і допоможе подолати стихійну торгівлю на території, прилеглій до станції метро.

Основним орендарем ТРЦ виступить супермаркет VARUS в новому форматі. Лідери громадського харчування «Пузата-Хата» і KFC будуть доступні для відвідувачів у фуд-корті. Серед інших арендторов – KyivStar, «Сота», Yves Rocher, «Золотий Вік».

Автор NAIUkraine

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають