9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

У Хмельницькому почали будівництво терміналу для сортування посилок з сонячними панелями та LED-освітленням

У Хмельницькому компанія “Нова Пошта” почала будівництво терміналу для сортування посилок з сонячними панелями, LED-освітленням та повітряною системою опалення.

Урочисте закладення першого каменю фундаменту відбулося 23 квітня, передає EcoTown.com.ua, з посиланням на 3849.com.ua.

Інноваційний об’єкт сортуватиме 8,5 тис. посилок на годину, а відправлятиме 18 тис. за годину. На Хмельницькому терміналі уперше в Україні посилки із сортувальної стрічки завантажуватимуться безпосередньо в автотранспорт без використання сітчастих контейнерів для укрупнення пакувань, а чіткість технологічного процесу гарантуватиме збереження стану кожного відправлення.

За словами генерального директора “Нової Пошти” Олександра Бульби, новий термінал також позитивно вплине на екологію регіону.

Ми прагнемо, щоб термінали були не лише інноваційними, а й енергоефективними, щоб кожен клієнт міг обрати перевізника, який працює над зменшенням шкідливих викидів в атмосферу, і таким чином особисто дбати про навколишнє середовище, – підкреслив він. – На Хмельницькому терміналі ми плануємо встановити сонячні панелі, впровадити LED-освітлення та повітряну систему опалення приміщення з використанням пелет.

Завдяки реалізації проекту викиди СО2 у Хмельницькому будуть зменшені на 1200 тонн на рік, а ефективність завантаження автомобілів підвищиться на 20%.

Генеральним підрядником зі спорудження об’єкту було обрано місцеву компанію – ТОВ “Будівельний Альянс Груп”. Термінал зведуть на кредитні кошти ЄБРР у сумі 9,5 млн євро.

Передбачається, що термінал буде побудований упродовж року і стане ключовим об’єктом інфраструктури вантажоперевезень у Західній Україні.

Компанія створить на Хмельницькому інноваційному терміналі 300 робочих місць з умовами праці європейського рівня. Працівники терміналу сортуватимуть понад 3 млн посилок на місяць.

За словами співвласника компанії «Нова пошта» В’ячеслава Климова, об’єкт сприятиме підвищенню якості, збільшенню швидкості обробки вантажів, зменшенню часу їх доставки та удосконаленню логістики.

Термінал у Хмельницькому стане одним із ключових сортувальних центрів поряд з аналогічними об’єктами в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та двома в Києві (Київ-Схід і Київ-Захід), через які проходитимуть відправлення вагою до 50кг, – зазначив він. – В інших регіонах працюватимуть посилково- вантажні термінали, які оброблятимуть усі посилки.

За словами голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного, будівництво терміналу сприятиме веденню підприємницької діяльності на Хмельниччині, покращенню зайнятості населення. «Важливою є й екологічність проекту та використання енергоощадних технологій», – зауважив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають