9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

У Дніпрі завершили всі процедури оформлення індустріального парку Innovation Forpost

У Дніпрі створять індустріальний парк Innovation Forpost площею 61,4 га та вартістю інвестицій 2,7 млрд грн, повідомило Агентство розвитку Дніпра.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У липні 2018 року завершено всі процедури оформлення індустріального парку Innovation Forpost. В цілому в індустріальний парк протягом п’яти років буде залучено 2,7 млрд грн інвестицій. 9,93% від цієї суми планується залучити з міського бюджету, 9,45% – з державного, решта фінансування – за рахунок коштів інвесторів і керуючої компанії, – повідомив директор Агентства розвитку Дніпра Володимир Панченко.

За даними заступника мера Дніпра Яник Мірило, Innovation Forpost буде розташований в 4 км від центру міста на колишній території заводу “Інтерпайп”. Проект парку включає офіси і R & D центри, виставковий комплекс з інноваційним музеєм науки, тестову площадку HypeUA, бізнес-інкубатори, навчальні кампуси, апартаменти з дитсадком, готель і зелені зони.

За словами В.Панченко, проектування дорожньо-транспортної і інженерної мереж почнеться в жовтні 2018 року. Будівництво планується почати навесні 2019 року, а до кінця року будуть введені в експлуатацію перші об’єкти парку.

Першими об’єктами індустріального парку стануть фронт-офіс індустріального парку, виставковий центр “Промислове ЕКСПО”, офіси і центр прототипування в складі бізнес-інкубатора, благоустрій частини території, – зазначив директор Агентства розвитку Дніпра.

За його словами, агентство готує окремі інвестиційні проекти, по кожному з яких проводиться кастинг серед інвесторів.

У нас вже є запити на чотири майданчики проекту у виробничій зоні. Компанії приходять з інноваційної сфери. Наприклад, вже сьогодні одна компанія планує виробляти продукцію, друкуючи вироби на 3D-принтерах. Є також інвестори, зацікавлені в будівництві експоцентру на 12 тис. кв. м. Привабливим проектом також є торгово-сервісна зона, – розповів В.Панченко.

Він зазначив, що проект Innovation Forpost передбачає як будівництво нових будівель (виробничих і офісних корпусів, комплексів обслуговування), так і реконструкцію існуючих. Наприклад, ливарний цех планують реконструювати під виставкове арт-простір.

Пов’язане зображення

За прогнозами агентства, парк створить 5 тис. робочих місць.

Для нас цей майданчик – одна з десяти, які ми плануємо запустити в Дніпрі. Інвестори є з українським корінням і іноземні. Це неправда, що вкладатися не хочуть, просто потрібно забезпечити відповідні умови, – зазначив В.Панченко.

Він додав, що крім бюджетних коштів і приватних інвесторів, до фінансування проекту можуть залучатися гранти. Зокрема, Агентство розвитку Дніпра в цьому році виграло два європейських гранти на 22 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають