9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

У Дніпрі на базі річкового термінала створюють великий логістичний центр

У Дніпрі на базі річкового термінала “Акварель” буде створено великий логістичний вузол, який зможе обслуговувати судна вантажністю до 5 тис. тонн.

Про це повідомив голова ради корпорації “Алеф” Вадим Єрмолаєв, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Саме місто Дніпро – це найвіддаленіша точка від Чорного моря вглиб країни, де річка Дніпро залишається, як і раніше, повносудноплавною. Це означає, що сюди можуть доходити судна вантажопідйомністю 5 тис. тонн. Ми вирішили інвестувати в розвиток річкового термінала “Акварель”. Ми хочемо зробити з нього індустріальний логістичний вузол, який поєднає безліч промислових завдань”, – повідомив Єрмолаєв.

Він уточнив, що під будівництво терміналу причал доопрацьований до довжини 180 метрів з гарантованою глибиною 4 метри.

Крім того, цього року буде завершено будівництво зернового комплексу на 17 тис. тонн зберігання, який дозволить накопичувати зерно та відвантажувати його на судна з продуктивністю до 375 тонн на годину.

“Тепер тут матимуть змогу отримати високоефективну послугу з логістики всі учасники зернового ринку – як великі трейдери, так і невеликі приватні компанії”, – додав бізнесмен.

Також він підкреслив, що новий термінал зможе не лише надавати послугу з навантаження зерна, а й щодо його накопичення, а також щодо підробітку до експортних параметрів якості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають