9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

У Чернівцях побудують швейну фабрику

Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів протокольну зустріч з Генеральним Консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован, представниками румунської компанії «OZTASAR» та торгово-промислової палати Румунії. Обговорено питання відкриття в Чернівцях відповідної фабрики з пошиття одягу.

Олександр Фищук зазначив, що Чернівецька область зацікавлена в інвесторах, діяльність яких не завдаватиме значної шкоди екології краю. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на АСС.

«Швейне виробництво входить до переліку галузей, які є перспективними для області. На теренах краю діють знані в Україні та світі потужні швейні підприємства. Область орієнтується на ті види діяльності, які сприятимуть розвитку інших пріоритетних галузей економіки та не зашкодять екологічній системі регіону. Для нас дуже важливим є розвиток туризму, рекреації та охорони здоров’я. Саме тому виробництво, яке забруднює навколишнє середовище не знаходить тут підтримки», – підкреслив Олександр Фищук.

Окремо голова облдержадміністрації звернув увагу представників торгово-промислової палати Румунії на розробки науковців Інституту термоелектрики. «Винаходи наших науковців вражаючі. Інститут термоелектрики співпрацює з провідними країнами світу в галузі оборонної та космічної промисловості. Проте в арсеналі розробників багато інших новинок, які можна застосовувати в різних галузях народного господарства. Ми відкриті до співпраці з іноземними компаніями, які бажають впроваджувати новинки у виробництво», – зазначив Олександр Фищук.

Представники компанії «OZTASAR» незабаром оглянуть запропоновані головою облдержадміністрації майданчики для розміщення майбутньої фабрики.

Останні новини:

Зараз читають