9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

У 2018 року Київське інвестиційне агентство залучить $4 млрд інвестицій

 • У 2018 році заплановано підписання декількох десятків угод, як в сфері нерухомості, так і системних інфраструктурних проектів, загальний обсяг фінансування яких складе близько $4 млрд.

  Київське інвестиційне агентство з 2014 по 2017 рік залучило понад 2 млрд грн інвестицій. Про це повідомив генеральний директор КІА Олег Містюк. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

  За його словами, з 2014 по 2017 рік було підписано 26 Інвестугоду.

  У більшості з них приватний інвестор взяв на себе бюджетні витрати по інфраструктурним об’єктам столиці, відповідно до підписаних угод, – розповів Олег Містюк.

  Залучені КІА 2 млрд грн підуть на створення житлової та соціальної інфраструктури. Наприклад, за 273 млн грн буде побудований сучасний спортивний комплекс, 174 млн грн піде на створення медцентра на базі міської лікарні №14, ще 79 млн грн – на реконструкцію Київського пологового будинку №5.

  За чотири роки роботи Київському інвестиційному агентству вдалося впровадити прозору процедуру схвалення проекту, яка займає не більше 90 днів, а також збільшити інтенсивність участі міжнародних донорів в муніципальних програмах.

  В цілому, включаючи внесок КІА, за три квартали 2017 року столиці вдалося залучити $ 840 млн прямих іноземних інвестицій. Столиця зберігає за собою позицію лідера по інвестпривабливості: майже 60% всіх прямих іноземних інвестицій і 30% загального обсягу капітальних інвестицій країни прийшли за цей час саме в київські проекти.

  У перспективному пакеті проектів, підготовлених колективом КІА, сто пропозицій для інвесторів. У 2017 році нам вдалося заручитися підтримкою міжнародних партнерів (ЄБРР, IFC і ​​Європейського інвестиційного банку). Тому ми впевнені, що всі підготовлені нами за останній рік проекти знайдуть свого інвестора. у 2018 році заплановано підписання декількох десятків угод, як в сфері нерухомості, так і системних інфраструктурних проектів, загальний обсяг фінансування яких складе близько $ 4 млрд, проекти розраховані на 3-5 років, – відмітив Олег Містюк.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги дороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Зараз читають

  Дві третини ракето-космічної продукції України імпортували США та Саудівська Аравія

  Про результати господарської діяльності підприємств, що входять до складу Державного космічного агентства України у 2020 році повідомив...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги дороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  Київський бронетанковий завод передав українській армії ще три модернізованих танки Т-72

  Збройним силам України передали ще три модернізованих на ДП «Київський бронетанковий завод» основних бойових танків Т-72.