9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

У 2018 року Київське інвестиційне агентство залучить $4 млрд інвестицій

У 2018 році заплановано підписання декількох десятків угод, як в сфері нерухомості, так і системних інфраструктурних проектів, загальний обсяг фінансування яких складе близько $4 млрд.

Київське інвестиційне агентство з 2014 по 2017 рік залучило понад 2 млрд грн інвестицій. Про це повідомив генеральний директор КІА Олег Містюк. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

За його словами, з 2014 по 2017 рік було підписано 26 Інвестугоду.

У більшості з них приватний інвестор взяв на себе бюджетні витрати по інфраструктурним об’єктам столиці, відповідно до підписаних угод, – розповів Олег Містюк.

Залучені КІА 2 млрд грн підуть на створення житлової та соціальної інфраструктури. Наприклад, за 273 млн грн буде побудований сучасний спортивний комплекс, 174 млн грн піде на створення медцентра на базі міської лікарні №14, ще 79 млн грн – на реконструкцію Київського пологового будинку №5.

За чотири роки роботи Київському інвестиційному агентству вдалося впровадити прозору процедуру схвалення проекту, яка займає не більше 90 днів, а також збільшити інтенсивність участі міжнародних донорів в муніципальних програмах.

В цілому, включаючи внесок КІА, за три квартали 2017 року столиці вдалося залучити $ 840 млн прямих іноземних інвестицій. Столиця зберігає за собою позицію лідера по інвестпривабливості: майже 60% всіх прямих іноземних інвестицій і 30% загального обсягу капітальних інвестицій країни прийшли за цей час саме в київські проекти.

У перспективному пакеті проектів, підготовлених колективом КІА, сто пропозицій для інвесторів. У 2017 році нам вдалося заручитися підтримкою міжнародних партнерів (ЄБРР, IFC і ​​Європейського інвестиційного банку). Тому ми впевнені, що всі підготовлені нами за останній рік проекти знайдуть свого інвестора. у 2018 році заплановано підписання декількох десятків угод, як в сфері нерухомості, так і системних інфраструктурних проектів, загальний обсяг фінансування яких складе близько $ 4 млрд, проекти розраховані на 3-5 років, – відмітив Олег Містюк.

Останні новини:

Зараз читають