9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

У 2017 році на Львівщині ввели в дію ткацький цех жаккардових тканин площею 2300 кв м

У 2017 році у Радехівському районі на Львівщині із залученням інвестицій відкрили нові виробничі потужності.

Зокрема, торік ввели в дію ткацький цех жаккардових тканин ТзОВ «Сентіо» площею 2300 м.кв. в с. Яструбичі. Це єдине в Україні високотехнологічне виробництво матрацної жакардової тканини з повним циклом виробництва. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Про це сьогодні, 27 лютого, під час звіту, розповів голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита.

Виробництво включає в себе основонамотувальний  етап, безпосередньо етап ткання та унікальний для  України етап ламінування тканин. До цього моменту даний вид тканин лише імпортували з Китаю, Туреччини та країн ЄС.

Виробнича потужність підприємства становить близько 1500000 метрів тасьми та близько 100000 метрів тканини в місяць.

Компанія «СЕНТІО» впевнено увійшла на ринок навесні 2005 року. На сьогоднішній день компанія являється великим постачальником матрацних тканин та аксесуарів для виробництва матрасів. В асортименті представлені матрацні тканини, тасьма, латекс, латексні блоки, кокос, що відповідають високим вимогам і стандартам якості.

Також торік відкрили торговий об’єкт «Софія» ФОП Гавор М.М, ввели ввели в дію нову автозаправочну станцію «Ultra» ТзОВ «Елемент-Нафта», та запустили нову деревообробну лінію ДП «Радехівське лісомисливське господарство».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають