9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Турецька компанія Beta викупила контрольний пакет дніпропетровського виробника металопластикових вікон “Міропласт”

Турки викупили контрольний пакет найбільшого українського виробника металопластикових вікон.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

АМКУ дозволив турецької компанії Beta викупити контрольний пакет дніпропетровського виробника металопластикових вікон “Міропласт”, який виробляє продукцію під торговими марками WDS, Galaxy і Olimpia.

Beta Kimyasal Maddeler Yatirim A.S. (Beta, Стамбул) може збільшити свою частку в ТОВ “Міропласт” (Дніпро), великому виробнику ПВХ-профілю, з 24,9% до контрольної, повідомив Антимонопольний комітет України (АМКУ) в понеділок.

Надано дозвіл АТ” Бета Кімйасал Мадделер Ятір Анонім Ширкеті “на придбання частки в статутному капіталі ТОВ” Міропласт “, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління цього товариства, – йдеться в релізі відомства.

Згідно Єдиного держреєстру юридичних осіб, “Бета Кімйасал” володіє 24,9% ТОВ “Міропласт” (внесок в статутний капітал – 3,5 млн грн).

“Міропласт” – великий виробник ПВХ-профілю, вікон і дверей під брендами WDS, Galaxy і Olimpia. Компанія має свої представництва в Росії, Білорусі, Молдові, Казахстані та Сербії.

Компанія в 2016 році збільшила виручку на 11,9% – до 632,74 млн грн, скоротивши чистий прибуток в 2,2 рази – до 0,43 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають