9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Трускавецький завод мінеральних вод перейшов до нового власника

Трускавецька група компаній, до складу якої входять “Аква-Еко”, “Акваріус”, “Анна-Г” тепер має нового інвестора. ТМ “Трускавецька” перейшла у власність Dragon Capital. У портфелі IDS Borjomi Ukraine, яка володіла заводом перед цим, залишаються ТМ “Моршинська”, “Миргородська”, Borjomi, Aqua Life та “Аляска”. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з угодою, IDS Borjomi Ukraine протягом півроку буде надавати новому власнику консультаційну підтримку, а також залишає незмінною дистрибуцію та команду продавців. Супроводження угоди з боку продавця було здійснено компанією Цитадель Капітал.

IDS Borjomi Ukraine – провідний національний виробник бутельованої води, частина холдингу IDS Borjomi International, одного з найбільших гравців на ринку мінеральних вод СНД і Прибалтики. 

 “Трускавецький завод мінеральних вод приєднався до IDS Borjomi Ukraine 15 років тому. За цей час було реалізовано багато цікавих проєктів на домашньому та експортних ринках. Проте, згідно зі стратегією нашої компанії, прийняте бізнес-рішення дозволить нам сконцентруватися на інноваційних підходах розвитку основного портфеля” – коментує Марко Ткачук, генеральний директор IDS Borjomi Ukraine.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають