9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Третя черга столичного ТРЦ Sky Mall відкриється до 2021 року

До 2021 року у Києві видкриється третя черга ТРЦ Sky Mall, що є одним з найбільших торгово-розважальних центрів на Лівому березі столиці.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на RAU.

Загальна площа третьої черги одного з найбільш відвідуваних торгових об’єктів Києва складе понад 70 000 кв. м, орендна – 43 000 кв. м. У рамках проекту девелопер також планує масштабну розважальну складову площею близько 18 000 кв. м.

Про це розповіла директор торгово-розважального центру Sky Mall Юлія Ванченко. За її словами, компанія вже виконала проект, пройшла всі необхідні узгодження і розпочала роботу над пальовим полем.

«Початок активної фази будівництва третьої черги заплановано на березень 2019 року. Для зведення триповерхового об’єкту нам знадобиться близько 20 місяців. Введення в експлуатацію намічене на кінець 2020 – початок 2021 року», – сказала Юлія Ванченко.

При цьому директор ТРЦ Sky Mall зазначила, що за рахунок цього проекту компанія має намір значно посилити tenant-mix ТРЦ, а також завести на об’єкт операторів тих сегментів, які зараз не представлені в Sky Mall.

«Зокрема, в другій черзі будуть оператори сегменту товарів для дому, які слабо представлені в діючому об’єкті. Значна частина площі буде відведена під fashion-магазини, дитячу розважальну зону і ресторани з великими терасами і видом на Дніпро. В цілому, бачимо великий інтерес рітейлерів до цього проекту. Уже зараз попередні договори оренди укладені на 40% площ третьої черги», – уточнила Юлія Ванченко.

Щодо розважальної складової об’єкта, вона зазначила, що компанія має намір реалізувати новий для України формат.

«Тут будуть нові розваги, яких ще не було на українському ринку. Цільова аудиторія цієї розважальної зони – діти від 6 до 13 років. Зараз ведемо переговори з інвесторами, які зацікавлені брати участь в проекті. Ще не вирішили, чи будемо управляти розважальною складовою самостійно, чи передамо іншій компанії. Після узгодження всіх умов будемо презентувати проект більш детально», – додала Юлія Ванченко.

ТРЦ Sky Mall – один з найбільших торгових центрів Києва, розташований на півострові за Московським мостом, на проспекті Генерала Ватутіна, 2-т. Загальна торговельна площа комплексу становить 88 000 кв. м. Перша черга торгового центру введена в експлуатацію в листопаді 2007 року (гіпермаркет загальною площею 22 000 кв. м), друга – в червні 2010-го. Понад 260 магазинів пропонують широкий вибір одягу, взуття, парфумерії, аксесуарів і біжутерії, білизни, побутової техніки, товарів для дітей і дому.

АвторRAU

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають