9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

ТОВ «Єврогаз Минералс» буде видобувати алмази в Україні

blankСуд зобов’язав Державну службу геології та надр видати ТОВ «Єврогаз Минералс» спеціальний дозвіл на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою Середньопридніпровського блоку Українського щита.

Таке рішення прийняв Львівський окружний адміністративний суд, повідомляють Наші гроші. Передає UBR.

З матеріалів судової справи відомо, що на початку березня 2016 року «Єврогаз Минералс» звернулося до Держгеонадра з проханням надати в обхід аукціону спеціальний дозвіл для роботи на Середньопридніпровському блоці Українського щита для виявлення тіл кімберлітів і лампроїтові, як можливих корінних джерел алмазів в Дніпропетровській області.

Протягом відведених законодавством 60 днів Держгеонадра ніякої відповіді фірмі не надала. А вже після закінчення цього терміну Держгеонадра повернула документи через відсутність інформації про потужності підприємства.

У суді Держгеонадра заявила, що під час розгляду заяви «Єврогаз Минералс» в квітні минулого року вступила в дію постанова уряду, яке заборонило видавати спецдозволи без проведення аукціону.

Але суд погодився з приватною компанією, оскільки урядові зміни почали діяти вже після подачі заявки.

Суд також вирішив, що відсутність відповіді від Держгеонадра у встановлений термін на заявку «Єврогаз Минералс» є «мовчазною згодою» чиновників на видачу дозвільних документів, а тому позов фірми задовольнили.

Для довідки: ТОВ «Єврогаз Минералс» було зареєстровано в кінці жовтня 2015 року у Львові. Бенефіціаром компанії вказано громадянин Німеччини Вольфганг Раубаль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають