9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 4 Березня, 2021

Текстильна компанія “Ярослав” інвестує $1 млн в розвиток виробничих потужностей

 • Компанія “Ярослав” (Київ), що спеціалізується на виробництві текстильних виробів і пошитті постільної білизни, в найближчі п’ять років планує щорічно інвестувати близько $1 млн кредитних коштів в обладнання та модернізацію виробничих потужностей, повідомив власник і директор ПП “Ярослав” Олександр Барсук.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  За останні п’ять років ми інвестували близько $ 5 млн в оновлення текстильного обладнання (фарбувальні й чесальні машини, ткацькі верстати), – повідомив А.Барсук в інтерв’ю діловому виданню “Бізнес”.

  За його словами, компанія продовжує розширювати потужності та відновлювати зруйновані підприємства.

  Наприклад, Сумщина, де ми купили ткацьку фабрику в Кролевці (у 2017 році – ІФ), залишається досить депресивним регіоном. На фабриці зараз працює 70 чоловік, але до наступного літа ми плануємо збільшити кількість працівників до 300, – повідомив А.Барсук.

  В даний час в структуру виробничих потужностей компанії входять чотири підприємства, на яких розміщені сім майданчиків – ПП “Ярослав” (Київ), ТОВ “Фабрика” Промінь “(смт Димер, Київської обл.), ТДВ” Богуславська суконна фабрика (Київська обл.), ТДВ “Стеблівська бавовняна прядильно-ткацька фабрика” (Черкаська обл.).

  Основна спеціалізація – виробництво постільної білизни, пледів, ковдр, матраців, товарів для дітей, кухонного текстилю.

  За словами А.Барсука, в даний час 90% продукції реалізується в Україні, а 10% поставляється на експорт, зокрема, в Європу (тоді як до 2014 року продукція експортувалася, перш за все, в Росії).

  Ми замістили російський ринок українським та європейським, Такі європейські країни, як Норвегія, Швеція, Фінляндія, країни Балтії, Німеччина, Польща, готові повністю викуповувати нашу текстильну продукцію. Хоча платять вони не так” щедро “, як скажімо, Росія. Ми отримуємо запити від російських споживачів і можемо продавати туди товар дорожче. Але Росія – ненадійний клієнт, – зазначив власник компанії.

  За його словами, сьогодні у компанії кілька каналів збуту – 19 фірмових магазинів, інтернет-майданчик і 30 магазинів, відкритих по франчайзингу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

  Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.Про це розповіла Олена Мельникова, директор терміналу "Рісо-Південь", що працює...

  Художниця з Прикарпаття розробила та налагодила виробництво ексклюзивного взуття

  На Прикарпатті у місті Косів художниця Світлана Гебель налагодила виробництво взуття.Про це повідомляє Вікторія Дутка-Жаворонкова на сторінці Косівський...

  Зараз читають

  В рамках реалізація проєкту “Мале Карпатське кільце” відремонтують 320 кілометрів доріг

  У 2021 році в Україні заплановано початок масштабної реставрації об'єктів культурної спадщини та прилеглої до них інфраструктури.

  На переправі Орлівка-Ісакча встановлять зарядну станцію для електромобілів

  Незабаром на території поромної переправи через Дунай, що з'єднує українську Орлівку і румунське місто Ісакча, з'явиться зарядна...

  Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

  Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.Про це розповіла Олена Мельникова,...

  В Україні розробляють стратегію з забезпечення безбар’єрності в транспортній сфері

  В Україні розробляють стратегію зі створення безбар'єрного простору, куди увійдуть відповідні ініціативи у сфері транспорту.