9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Текстильна компанія “Ярослав” інвестує $1 млн в розвиток виробничих потужностей

Компанія “Ярослав” (Київ), що спеціалізується на виробництві текстильних виробів і пошитті постільної білизни, в найближчі п’ять років планує щорічно інвестувати близько $1 млн кредитних коштів в обладнання та модернізацію виробничих потужностей, повідомив власник і директор ПП “Ярослав” Олександр Барсук.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За останні п’ять років ми інвестували близько $ 5 млн в оновлення текстильного обладнання (фарбувальні й чесальні машини, ткацькі верстати), – повідомив А.Барсук в інтерв’ю діловому виданню “Бізнес”.

За його словами, компанія продовжує розширювати потужності та відновлювати зруйновані підприємства.

Наприклад, Сумщина, де ми купили ткацьку фабрику в Кролевці (у 2017 році – ІФ), залишається досить депресивним регіоном. На фабриці зараз працює 70 чоловік, але до наступного літа ми плануємо збільшити кількість працівників до 300, – повідомив А.Барсук.

В даний час в структуру виробничих потужностей компанії входять чотири підприємства, на яких розміщені сім майданчиків – ПП “Ярослав” (Київ), ТОВ “Фабрика” Промінь “(смт Димер, Київської обл.), ТДВ” Богуславська суконна фабрика (Київська обл.), ТДВ “Стеблівська бавовняна прядильно-ткацька фабрика” (Черкаська обл.).

Основна спеціалізація – виробництво постільної білизни, пледів, ковдр, матраців, товарів для дітей, кухонного текстилю.

За словами А.Барсука, в даний час 90% продукції реалізується в Україні, а 10% поставляється на експорт, зокрема, в Європу (тоді як до 2014 року продукція експортувалася, перш за все, в Росії).

Ми замістили російський ринок українським та європейським, Такі європейські країни, як Норвегія, Швеція, Фінляндія, країни Балтії, Німеччина, Польща, готові повністю викуповувати нашу текстильну продукцію. Хоча платять вони не так” щедро “, як скажімо, Росія. Ми отримуємо запити від російських споживачів і можемо продавати туди товар дорожче. Але Росія – ненадійний клієнт, – зазначив власник компанії.

За його словами, сьогодні у компанії кілька каналів збуту – 19 фірмових магазинів, інтернет-майданчик і 30 магазинів, відкритих по франчайзингу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають