9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Сумське НВО виготовить для німецької компанії IBG газоперекачувальне обладнання

blankПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» та компанія Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG (IBG) з Німеччини підписали контракт на постачання турбокомпресорного агрегату з загальностанційною технікою.

Згідно з останніми домовленостями, сумським машинобудівникам потрібно виготовити турбокомпресорний агрегат потужністю 12 МВт (ТКА-Ц-12) на базі двокорпусного трисекційного відцентрового компресора, що складається з корпусу низького тиску та двосекційного корпусу високого тиску. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Замовник також очікує низку супутнього устаткування, серед якого блоки сепараторів: вхідний, кінцевий, а також проміжні, розраховані на низький і високий тиск. Крім того, постачанням охоплюються електротехнічний блок, комплекти захисних решіток та трубопровідної арматури для міжблокової обв’язки компресорної лінії.

Дана продукція призначена для компримування і транспортування попутного нафтового газу в газотранспортну систему. Вона затребувана в рамках розширення компресорної станції, реконструкцію якої буде проводити компанія IBG. Відвантаження готової техніки заплановане на кінець четвертого кварталу 2017 року.

Наш діалог з Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG активізується. Власне, для потреб даного партнера, співпраця з яким стартувала на початку весни поточного року, на виробничих майданчиках підприємства виготовляється сепараційне, ємнісне, насосне та інше технологічне обладнання, запчастини до компресорів тощо. Новий договір – прекрасна нагода для сумських машинобудівників показати німецьким колегам свої компетенції в галузі створення ТКА, які по праву називають серцем компресорних станцій, – зазначає начальник відділу управління з продажів СНВО Володимир Андрієнко.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають