9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Сумське НВО розвиває співпрацю з німецькою компанією IBG

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» уклало чергову угоду з компанією Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG (IBG) із Німеччини. Цього разу сумським машинобудівникам необхідно виготовити низку основних вузлів для установки осушення газу.

Зокрема, контрактом передбачається виробництво дев’яти технологічно складних блоків, а саме: абсорберів, дегазатора, фільтрів, регенерації триетиленгліколю (ТЕГ), насосів регенерованого ТЕГ, дозування піногасника. Також замовник очікує ряд ємнісного устаткування, з-поміж якого: рефлюксне, аварійно-дренажне та для зберігання свіжого триетиленгліколю. Дана техніка призначена для заміни застарілого обладнання на установці осушення газу, модернізацію якої здійснює компанія IBG.

Терміни реалізації договору вельми стислі – відвантажити готову продукцію потрібно у третьому кварталі поточного року.

Як відзначає начальник відділу управління з продажів СНВО Володимир Андрієнко, розвиток партнерства з IBG відкриває широкі можливості для підприємства на міжнародній арені, адже ця компанія працює не лише на європейських теренах, а й у багатьох інших країнах по всьому світу.

Нагадаємо, що цьогоріч у квітні було підписано перший договір між Сумським НВО та новим німецьким замовником. Угодою охоплюється постачання партії вхідних і кінцевих сепараторів-краплевідділювачів II ступеня, а також патрубків на компресори I і II ступенів стиснення для заміни у турбокомпресорних агрегатах на компресорній станції високого тиску.

Останні новини:

Зараз читають