9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 1 Серпня, 2021

Сумське НВО поставить понад 500 кульових кранів для потреб “Укртрансгазу”

 • ПАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” (Сумське НВО) поставить 12 кульових кранів для філії ПАТ “Укртрансгаз” (УТГ). Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу НВО.

  В поставку увійдуть 10 середньогабаритних кульових кранів (з умовним перетином 150, 300 і 500 мм) і 2 великих (діаметром 1200 мм і 1400 мм).

  За даними Сумського НВО, обладнання призначене для управління магістральних газопроводів “Прикарпаттрансгаз” (філія “Укртрансгазу”) для реконструкції ділянки газопроводу “Долина – Ужгород – Державний кордон”.

  У НВО відзначають, що замовлені крани – найбільші в продуктовій лінійці підприємства. Більш того, в Україні їх виробляє тільки Сумське НВО.

  За словами начальника бюро управління з продажу підприємства Олександра Корольова, в першій половині 2017 року Сумське НВО отримало також замовлення на виробництво понад 20 одиниць запірної арматури різних типорозмірів, теж для “Прикарпаттрансгаз”.

  Сумське НВО до кінця 2017 має поставити УТГ ще понад 500 кульових кранів діаметром від 10 до 1 400 мм. Також підприємство готується до участі в семи тендерах на виробництво арматури, реалізація яких планується в 2018 році.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ, МАЗ та Урал, загалом на...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КорреспонденТ.

  Для українських туристів відкрились ще 14 країн Європейського Союзу

  Чотирнадцять країн Європейського Союзу дозволили в'їзд для українських туристів в рамках ослаблення обмежень, введених раніше для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий Портал.На...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Зараз читають

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у...

  На вулиці Полтави вийшла нова партія тролейбусів “Богдан” (відео)

  На маршрути Полтави комунальне підприємство “Полтаваелектроавтотранс” випустило нову партію тролейбусів "Богдан Т70117".Передає Національний Промисловий...

  У Миколаївській області будують найбільшу в Європі ферму з вирощування креветок

  ТОВ "Акваферма "Тилігул", в селі Ташине Миколаївської області, має намір у жовтні 2021 року завершити будівництво найбільшого...

  На Львівщині збудували реабілітаційний комплексний центр для осіб з інвалідністю

  У Великому Любіні Львівської області запрацювала нова філія Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Комплекс...