9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Сумське НВО поставить понад 500 кульових кранів для потреб “Укртрансгазу”

 • ПАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” (Сумське НВО) поставить 12 кульових кранів для філії ПАТ “Укртрансгаз” (УТГ). Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу НВО.

  В поставку увійдуть 10 середньогабаритних кульових кранів (з умовним перетином 150, 300 і 500 мм) і 2 великих (діаметром 1200 мм і 1400 мм).

  За даними Сумського НВО, обладнання призначене для управління магістральних газопроводів “Прикарпаттрансгаз” (філія “Укртрансгазу”) для реконструкції ділянки газопроводу “Долина – Ужгород – Державний кордон”.

  У НВО відзначають, що замовлені крани – найбільші в продуктовій лінійці підприємства. Більш того, в Україні їх виробляє тільки Сумське НВО.

  За словами начальника бюро управління з продажу підприємства Олександра Корольова, в першій половині 2017 року Сумське НВО отримало також замовлення на виробництво понад 20 одиниць запірної арматури різних типорозмірів, теж для “Прикарпаттрансгаз”.

  Сумське НВО до кінця 2017 має поставити УТГ ще понад 500 кульових кранів діаметром від 10 до 1 400 мм. Також підприємство готується до участі в семи тендерах на виробництво арматури, реалізація яких планується в 2018 році.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Hapag-Lloyd запускає в Україні контейнерні поїзди

  Судноплавна компанія Hapag-Lloyd запускає блок-поїзди в Україні, які курсуватимуть з Одеси до Києва, Дніпра та Харкова.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти...

  В Україні створять фонд стартапів лісового господарства

  "Лісовий інноваційно-аналітичний центр" почав створення Фонду лісопромислових стартапів. Створення фонду розпочато за дорученням глави Держагентства лісових ресурсів...

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною...