9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Суми придбають 4 великі автобуси Богдан

 • КП «Електроавтотранс» в Сумах закупить чотири великих 100% низькопольних автобуса Богдан А701 у виробника техніки ДП АСЗ №1 «АТ «АК «Богдан Моторс» за 15,4 млн. грн.

  Повідомляє transport.sumy.ua з посиланням на дані цінового аукціону в системі Prozorro, передає Національний промисловий портал.

  Таким чином, одна одиниця техніки обійдеться сумському міському бюджету в 3,85 млн. грн.

  У ролі конкурента Богдана на ціновому аукціоні виступив постачальник білоруських автобусів МАЗ 203 – ТОВ «МАЗТРАНССЕРВІС», який запропонував купити чотири машини на 40 тис. Дорожче Богдана – за 15,44 млн. грн.

  Очікувана вартість закупівлі, встановлена ​​в системі Prozorro КП «Електроавтотранс», становила 15,843 млн. Таким чином, ціна, запропонована переможцем цінового аукціону, виявилася нижче очікуваної ціни тільки на 2,8%.

  Для порівняння, на недавньому тендері з поставки чотирьох великих 100% низькопольних автобусів в Івано-Франківську постачальники автобусів Богдан А701 подали свої пропозиції при очікуваній ціні 3,3 млн. За одиницю, проте торги були скасовані через технічний збій в системі Prozorro.

  Згідно прайс-листу дилера ТОВ «Інтер Авто – Трейдинг», ціна автобуса Богдан А701 становить еквівалент $ 125,5 тис. – 3,3 млн. Грн. по курсу НБУ на 29 травня 2017 роки (26,34 грн. за $ 1). Цей же дилер продавав в 2016 році автобуси малого класу Богдан А221 за 1,385 млн. Грн. за одиницю, в той час як КП «Електроавтотранс» купило їх за 1,35 млн. грн.

  Модель великого 100% низкопольного автобуса Богдан А701 уніфікована з моделлю тролейбусів Богдан Т701, які надійшли в парк КП «Електроавтотранс» в 2015 році. Масово модель А701 використовується вінницьким муніципальним перевізником «Вінницька транспортна компанія».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".